mgr Daniel Milewicz

Dietetyk

bardzo dobry dietetyk miałam anemie przez kilka lat lekarze dawali mi leki a on wyleczyła mnie dietą polecam

polecam tego dietetyka. dzięki niemu schudłem około 10 kg

polecam tego dietetyka. dzięki niemu schudłem około 10 kg

Smaczny jadłospis, dostaję maile z nowymi ciekawymi przepisami i to za darmo. Duża wiedza w zakresie żywienia dzieci oraz ogromna wiedza z aktywności fizycznej i treningu. Polecam

Byłam u pana Milewicza. Opowiada o żywieniu z pełnym zaangażowaniem i z pasją:) Opis choroby rozkłada na czynniki pierwsze i opisuje dokładne przyczyny. Dieta ułożona tylko dla mnie, którą mogę stosować całe życie, a nie jak u niektórych opiera się to na gotowych jadłospisach. Gorąco polecam

Byłam u pana Milewicza. Barzo dokładnie omawia chorobę, mówi o powikłaniach nieleczenia. Poświęca maksymalnie czas pacjentowi. Duża wiedza w zakresie żywienia sportowego. Polecam ...