mgr Daniel Naskrent

Psycholog

Pan Naskręt pomógł naszemu dziecku, dzięki niemu nasze dziecko normalnie się rozwija i nie ma już problemów, które miał, jesteśmy już spokojni o jego przyszłość. To wspaniały specjalista, z dużą i szeroką wiedzą, strasznie uprzejmy, moje dziecko go uwielbia, aż do tego stopnia, że często pyta kiedy do niego pójdziemy, ale już nie musimy, bo pan doktor wyprowadził go z jego problemów. Myślę, że gdy tylko zaistnieje jakiś problem, to pójdziemy właśnie do pana Naskręta, inny psycholog nie wchodzi w grę. Polecam!!!

Pan Daniel to rewelacyjny specjalista, powierzyłam mu swoje życie, i nie będzie żadną przesadą jeśli napiszę że On mi je uratował. Pomógł mi w najtrudniejszych chwilach, dzięki niemu znalazłam siłę żeby wytrwać do końca. Jest wszechstronnie wykształconą, bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Szczerze i z głębi serca polecam.

Pełen profesjonalizm! Byłam już na kilka wizytach u niego, niewiarygodnie zaangażowany i umiejący słuchać człowiek.

byłam tylko z zapytaniem,ale nie chciało się wyjść z gabinetu.10 takie powinny być noty dla P. Daniela

To najlepszy psycholog jakiego znam. Nawet nie wiecie jak dobrze,że do niego trafiłam. Widzę,że nie ja jedna jestem z mojego wyboru zadowolona. Chodzę do niego ja sama i jeszcze moje dziecko. Efekty są szybsze niż myślałam i jest o wiele taniej - o połowę taniej niż płaciłam w Poznaniu. Pan doktor zna się na rzeczy i jest niesamowicie wszechstronny, wierzcie mi,trudno o takiego teraz o takiego fachowca z powołania. Mam nadzieję,że Wam też pomoże tak jak mi.

Pan Daniel Naskrent to wspaniały psycholog, pedagog, jak również doradca zawodowy i specjalista edukacji seksualnej. Jest bardzo oddany, nie tylko swojej pracy, ale także osobom, które przychodzą do Niego ze swoimi problemami. Polecam, naprawdę bardzo polecam tego świetnego specjalistę wszystkim tym, którzy oczekują fachowej pomocy. Również polecam nowo otwartą Pracownię Psychologiczno - Terapeutyczną w Wolsztynie, gdzie przyjmuje Pan Daniel Naskrent.

Bardzo wspaniały lekarz znający sie na tyn co robi

Bardzo wspaniały lekarz znający sie na tyn co robi

Moja poprzedniczka miała rację, to najlepszy psycholog na jakiego trafiłam. Długo szukałam dobrego psychologa i już straciłam nadzieję, że takowy istnieje. Zazwyczaj psycholog to tylko słucha i nic nie daje od siebie. Dzisiaj było inaczej, bo po raz pierwszy postanowiłam skorzystać z porady pana Naskrenta. Jestem bardzo mile mile zaskoczona. Ten psycholog okazał się świetnym specjalistą w swojej dziedzinie i do tego ma świetną wiedzę i kompetencje z seksuologii, co w moim przypadku bardzo się przydało. Od dzisiaj to jest mój psycholog i do innego już nie pójdę.

Pan Daniel to super psycholog. Nie wyobrażam sobie co by było gdybym do niego nie trafiła. Byłam na skraju załamania nerwowego. Pan Daniel przyjął mnie i sprawił, że na nowo nabrałam chęci do życia, wystarczyły dwie wizyty. Polecam tego specjalistę. Otrzymuje ode mnie wysokie noty.