mgr Daniel Naskrent

Psycholog

Pan Naskręt pomógł naszemu dziecku, dzięki niemu nasze dziecko normalnie się rozwija i nie ma już problemów, które miał, jesteśmy już spokojni o jego przyszłość. To wspaniały specjalista, z dużą i szeroką wiedzą, strasznie uprzejmy, moje dziecko go uwielbia, aż do tego stopnia, że często pyta kiedy do niego pójdziemy, ale już nie musimy, bo pan doktor wyprowadził go z jego problemów. Myślę, że gdy tylko zaistnieje jakiś problem, to pójdziemy właśnie do pana Naskręta, inny psycholog nie wchodzi w grę. Polecam!!!

Pan Daniel to rewelacyjny specjalista, powierzyłam mu swoje życie, i nie będzie żadną przesadą jeśli napiszę że On mi je uratował. Pomógł mi w najtrudniejszych chwilach, dzięki niemu znalazłam siłę żeby wytrwać do końca. Jest wszechstronnie wykształconą, bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Szczerze i z głębi serca polecam.

Pełen profesjonalizm! Byłam już na kilka wizytach u niego, niewiarygodnie zaangażowany i umiejący słuchać człowiek.

byłam tylko z zapytaniem,ale nie chciało się wyjść z gabinetu.10 takie powinny być noty dla P. Daniela

To najlepszy psycholog jakiego znam. Nawet nie wiecie jak dobrze,że do niego trafiłam. Widzę,że nie ja jedna jestem z mojego wyboru zadowolona. Chodzę do niego ja sama i jeszcze moje dziecko. Efekty są szybsze niż myślałam i jest o wiele taniej - o połowę taniej niż płaciłam w Poznaniu. Pan doktor zna się na rzeczy i jest niesamowicie wszechstronny, wierzcie mi,trudno o takiego teraz o takiego fachowca z powołania. Mam nadzieję,że Wam też pomoże tak jak mi.