lek. dent. Daniel Sadecki

Stomatolog, Chirurg stomatolog

W czwartek byłam na wyrwaniu zęba - a raczej dokończenia, bo dwóch poprzednich dentystów sobie nie poradziło - dawali mi tak znieczulenie, że nie działało i tak wyrywało, że zęba nie było a korzeń został, a p. Daniel Sadecki no cudotwórca bym rzekła - super sprawnie i bez bólu, do tego bardzo fajne podejście do pacjenta widac, że na studiach nie spał tylko pilnie się uczył i lubi to co robi. Polecam go z czystym sumieniem wszystkim - Ci co się boją denstystów po wizycie u tego Pana zmienią zdanie :) 6 z plusem dla tego Pana i dziekuję - Dorota G.

Świetny lekarz. Oby takich więcej.Profesjonalnie podszedł do mojego przypadku.

Świetny lekarz. Oby takich więcej.Profesjonalnie podszedł do mojego przypadku.

Ząb usunięty w sposób perfekcyjny. Pomimo dużej dentofobii, absolutnie bez komplikacji i obaw. Lekarz godny polecenia!

Serdecznie polecam Pana doktora. Usuwałam u niego górną ósemkę i niepotrzebnie się bałam. Czułam tylko wbijanie znieczulenia a potem już kompletnie nic. Obyło się bez większego krwawienia, rana się goi, a bólu nie było nawet wtedy jak znieczulenie przestało działać. Pan doktor jest miły, uprzejmy i sympatyczny. Szczegółowo wszystko na początku wytłumaczył.

pełen profesjonalizm, zabieg wykonany szybko i bardzo sprawinie. z całą odpowiedzialnością polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
ul. Lelewela Borelowskiego 13