lekarz Daniel Zaborowski

Doktor Zaborowski podczas mojego leczenia wykazał duże zaangażowanie i fachowe podejście do pacjenta .Jego wiedza medyczna ,precyzja lekarska zasługują na uznanie i polecenie innym.

Bardzo lekceważące podejście do pacjenta w starszym wieku. Totalny brak emapatii. W wyniku powikłania po operacji stomii musialy odbyć się kolejne 2 operacje naprawcze. Dodam że wszytskie 3 operacje odbyły się w przeciągu 2 tygodniu. Dodatkowo w trakcie pobyty w szpitalu lekarz pojechał na urlop. Nie polecam! Ardzo chamski przy przekazywaniu informacji rodzinie na temat stanu zdrowia pacjenta.

Jestem po usunięciu guza esicy. Prowadził mnie dr Zaborowski i on też przeprowadził operacje. Od początku wykazał ogromne zaangażowanie a jego wiedza, poświęcony czas i podejście do pacjenta sprawiły, że stres przed operacją był prawie nie odczuwalny. Sam zabieg przeszedłem bez komplikacji i dzięki umiejętnościom doktora już po dwóch tygodniach wróciłem do normalnego życia. Bardzo dziękuję i szczerze polecam. Rzadko spotyka się takich profesjonalistów. Dziękuję.

Strach, lęk przed operacją niesamowity! Trafiłam pod opiekę Pana dr Daniela Zaborowskiego, który miał wykonać operację. Przez jego niezwykłe zaangażowanie i rzetelność wszystko minęło. Zna się na tym co robi, rzeczowo odpowiadał na moje pytania, wiedział jak nie dopuścić do mojej paniki. Po przeprowadzonej operacji i wypisie do domu przepisał potrzebne leki, po których nastąpiła poprawa. Nie zawiodłam się. Będę polecała znajomym. Przy pracy i podejściu do sprawy Pana dr Zaborowskiego wartość słowa Służba Zdrowia nabiera prawdziwego wymiaru.

Nie podważam kwalifikacji i kompetencji zawodowych Pana Zaborowskiego, ale czytając te opinie trudno mi uwierzyć, że mogą być aż tak rozbierzne. Nie oczekuję, żeby Pan Zaborowski był miły i miał pełne empatii podejście do pacjenta. Tych cech Pan Doktor Zaborowski nie posiada w sobie. Natomiast idąc do lekarza każdy z nas oczekuje, żeby lekarz miał wiedzę, kwalificacje, doświadczenie i umiejętności. Czy Pan Zaborowski posiada te cechy? Mam wątpliwości. Krótko i na temat: w kwietniu 2018 roku mój tata zachorował. Gastroskopia wykonana była przez Doktora Zaborowskiego, diagnoza- rak żołądka stopnia 4 ...

Nie oczekuję, żeby Pan Zaborowski był miły i miał pełne empatii podejście do pacjenta. Tych cech Pan Doktor Zaborowski nie posiada w sobie. Natomiast idąc do lekarza każdy z nas oczekuje, żeby lekarz miał wiedzę, kwalificacje, doświadczenie i umiejętności. Czy Pan Zaborowski posiada te cechy? Mam wątpliwości. Krótko i na temat: w kwietniu 2018 roku mój tata zachorował. Gastroskopia wykonana była przez Doktora Zaborowskiego, diagnoza- rak żołądka stopnia 4 oraz dyskwalifikacja do dalszego leczenia. Podczas konsultacji z Doktorem Zaborowskim tata schorowany i załamany psychicznie w twarz dostał "cios" od Pana Doktora: "To już koniec, umiera Pan, tu nie ma szans na leczenie i ratunek.
Mamy lipiec 2020, tata żyje i ma się świetnie. Udało nam się skonsultować wyniki badań i powtórzyć całe badania w Bydgoszczy. Okazało się, że Pan Doktor Zaborowski bardzo się pomylił z diagnozą. Mój tata miał chłonniaka żołądka w stadium zaawansowanym ale w 100% do wyleczenia.
Tylko dzięki temu, że skonsultowaliśmy wyniki badań z innym lekarzem mój tato żyje. Gdybyśmy poprzestali na opinii Doktora Zaborowskiego już nie byłoby go z nami.
Może po prostu wystarczy trochę więcej empatii do ludzi Panie Doktorze Zaborowski. Nie życzę Panu aby ktokolwiek i kiedykolwiek w taki sposób potraktował Pana czy członka Pana rodziny. I jeszcze jedno- jeśli nie posiada się wystarczającej wiedzy to może bezpieczniej używać terminów, że podejrzewa Pan schorzenie takie czy takie I skierować pacjenta na dalsze badania, a nie wydawać bez skrupółów wyrok śmierci. Pana opinie i słowa decydują o życiu ludzkim. Ile już ich Pan może mieć na sumieniu przy tak lekceważącym wydawaniu diagnoz?

Bezczelny, odmawiający pomocy, arogancki, nieuprzejmy. Gdyby nie nacisk prawnika i groźba sankcji karnych nie podjąłby się operacji ratującej życie. Zero podejścia do pacjenta, do rodziny rozmowa na korytarzu.

Mega profesja, zaangażowanie i znajomość tematu. Bardzo dużo dyżuruje i dużo operuje trudne przypadki.Operował moją kuzynkę. Była skomplikowana operacja, wszystko super. Kuzynka w domu, czuje się dobrze, zadowolona, że trafiła na tak wspaniałą rękę chirurga. Polecam..

Pan doktor Daniel Zaborowski, Lekarz przez wielkie L. Usunął mojej mamie cały żołądek, operacja była bardzo trudna, gdyż rak był to rak złośliwy i ryzyko było bardzo duże. Od diagnozy do operacji upłynął miesiąc. Po dwóch tygodniach mama wróciła do całkowitej sprawności. Od operacji minęło pół roku, a po chorobie ani śladu. Pan doktor wspaniale zaopiekował się mamą zarówno w szpitalu jak i teraz podczas kontroli. Niesamowity człowiek, jestem pełna szacunku dla niego i jego pracy. Chirurg-onkolog to najbardziej niewdzięczna specjalizacja ze wszystkich. Chodzą do niego tylko osoby z cięzkimi, często beznadziejnymi przypadkami

Konkretny. Świetnie robi gastrpskopię -praktycznie brak nieprzyjemnego uczucia. Na pewno bardzo dobrze zna się na swoim fachu. Ma swój sposób bycia ale to nie zupa pomidorowa żeby to lubić. A tak w ogóle nie rozumie o co chodzi z tą nieuprzejmością dla mnie normalny człowiek zaangażowany w swoją pracę. I przynajmniej nie ściemnia tiututiutu ze ok i żarciki tylko konkretnie i rzeczowo mówi co jest. Jestem jak najbardziej zadowolony.

jestem już po operacji , operował mnie Dr.Zaborowski ma swoje wady ale jest na 5 ,b.dokładny .konkretny operację wykonuje profesjonalnie .