lekarz Daniela Guttmann-Studzińska

Pani dr Guttmann-Studzińska jest wyjątkowym, życzliwym i niezwykle uważnym lekarzem. Jest uprzejma, spokojna i kompleksowo podchodzi do pacjenta. Mam do Pani doktor ogromne zaufanie. To lekarz godny polecenia.

Brakuje takich lekarzy. Wnikliwie stara się rozpoznać chorobę, jest zainteresowana i uprzejma. Mam zaufanie do tego lekarza.

Polecam wszystkim Panią doktor znam ją od wielu lat i jeszcze nigdy nie natrafiłam na lepszego lekarza. Jest życzliwa, pełna zrozumienia a przede wszystkim nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy. Wnikliwa i kompetentna, jednym słowem super lekarz. Dziękuję jej za tyle lat wspaniałej opieki i serdecznie pozdrawiam!

w sumie jak na moj wiek i moje zdrowie szybko sie uporala z moimi dolegliwosciami a nie bylo latwo. sumiennie i ekspresowo

Bardzo dobra osoba. Gdy poszłam z krwiakiem w kolanie osobiście poszła ze mną do rejestracji chirurgicznej , abym dzisiaj została przyjęta. Po wizycie od chirurga poszłam jeszcze raz do Jej gabinetu , ponieważ była zainteresowana co powiedział chirurg . Oczywiście odnotowała w karcie zdrowia.Wspaniała Pani Doktor. Dziękuję bardzo. Nie wszystkie Panie (doktor rodzinny ) są takie miłe w tej przychodni. Zwłaszcza taka jedna , wszystko mówi na nie , dba o koszty? czy o co innego ?

rewelacja, polecam z calego serca tym, którzy oczekują profesjonalisty!!!

rewelacja, polecam z calego serca tym, którzy oczekują profesjonalisty!!!

uratowała mi życie, dzęki pani doktor wróciłem do żywych

uratowała mi życie, dzęki pani doktor wróciłem do żywych

Przecudowna Pani doktor. Dla Niej ważna jest osoba, a nie naciąganie pacjenta.Nigdy nie spotkałem się wcześniej z człowiekiem tak Wielkiego serca!!!!! Hmm...jeszcze są na tym świecie dobrzy ludzie, uwierzcie mi...))

Bardzo dobry lekarz, nigdy nie spotkałem się z takdobrym podejściem do pacjęta! Szkoda, że już nie pracuje w Przychodni Medycyny Pracy!

kazdemu życzę takiego lekarza. Jest dobrym człowiekiem i lekarzem.Jest bardzo mądrą i życzliwą osobą. Dla Niej liczy się CZŁOWIEK.