lekarz Daniela Kornacka-Ostynowicz

Psychiatra

2,9
2,4
2,4

Polecam Panią Doktor Daniele chodzę od lat i zawsze wysłucha .dobierze odpowiednie leki.mila bardzo sympatyczna i zawsze służy pomocą. Polecam z całego serca.

Zawsze odbierze telefon pomoze i nawet przyjmie po godzinach i w weekendy w razie potrzeby..............Uprzejma i miła

Byłam tam tylko po to by sprawdzić opinię o tej pani zasłyszaną.Totalna ignorancja ew.pacjenta!Brud w łazience!W całej ,,wizyty"odebrała11telefonów-zaczęła od wpuszczenia psa i kota do,,gabinetu"i włączenia telewizora.Nie liczy się z alergikami ani nie słucha pacjentów.Wydaje nieprawdziwe opinie na postawie jednego spotkania/GENERALNIE:odnosi sie wrażenia braku zainteresowania wywiadem i potwierdzającymi dokumentami.Wydaje zakłamane opinie po badaniach dzieci i mlodzieży!Posiada różny CENNIK w zależności od msca zamieszkania pacjenta.Podejrzewam,że nie traktuje swojej pracy poważnie.Cuchnie petami!Krótko-TŁUCZE PIENIĄDZE NA DZIECIACH SZKALUJĄC NAUCZYCIELI!Załatwia prywatne porachunki wraz ze swoją siostrą(nauczycielką)

Nie polecam. Zawiodłem się jedynie. Pani chodzi jedynie o to by zarabiać na pacjentach i na siłę wciska im leki a kiedy się odchodzi mówi, ze i tak sie wróci, bo z choroba nie da się wygrać.

Zdecydowanie nie polecam. Pani Daniela nie potrafi udzielić odpowiedniej pomocy pacjentowi. Namiętnie wypisuje ogromne ilości leków. Byłem zawiedziony pierwszą wizytą u pani Danieli-oglądała sobie ''Rozmowy w toku'' podczas gdy ja opowiadałem jej o swoich problemach. Radzę szukać pomocy gdzie indziej.

Chodząc do tej pani miałam wrażenie, że robię za królika doświadczalnego, któremu podawane są przeróżne leki, które działały z marnym skutkiem. Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz doby z dużym doświadczeniem.Wysłucha stara się pomóc.Polecam tego lekarza.

Nie polecam! Lekarka zamiast interesować się pacjentem ogląda sobie program telewizyjny w malutkim odbiorniku postawionym na biurku. Człowiek ma wrażenie, że tylko przeszkadza. Lekarka wypisuje leki mechanicznie nawet nie tłumacząc jak je przyjmować nie wspominając o rozmowie na temat choroby pacjenta. Stanowczo nie polecam!