lekarz Daniela Mikołajczak

Świetna Pani doktor.Ma na wszystko czas.Wysłucha zbada czasem dopowie coś od siebie.Wizyty u niej to czysta przyjemność.Moje córki odkąd zaczelismy sie leczyć u Pani doktor idą z chęcią do lekarza.Ma super podejście do dzieci tych małych i tych większych.Oby jak najdłużej pracowała i byśmy mogli jak najdłużej sie leczyc u Pani doktor.Bo to lekarz taki prawdziwy nie myślacy tylko o sobie tylko o pacjencie.Nie odmówi pomocy nawet jesli nie jest sie zapisanym na wizytę.Polecam z calego❤

Pani doktor zawsze pomoże, wysłucha. Zawsze z poświęceniem i cierpliwością. Pomogłanie i moim bliskim wiele, wiele razy. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani Doktor świat byłby lepszy .

Dzięki Pani doktor dziś mogę chodzić, dalej się uczyć i normalnie żyć. Przed czteromalaty 5 lekarzy załamywali ręce i nie wiedzieli co mi jest, aż trafiłam na Panią Doktor Mikołajaczak i od razu skierowała mnie na poprawne leczenie. Mam Młodzieńcze Zapalenie Skórno-Mieśniowe i dzięki Pani Mikołajczak mimo tej męczącej choroby reumatologicznej mogę dalej normalnie funkcjonować.

Razem z dzieckiem uwielbiam tego lekarza. Jeżdżę z Poznania do Pani Doktor. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni i nigdy sie nie zawiedliśmy.

Bardzo dobry pediatra, lekarz, matka słuchająca rodzica, nie wywyższa się. Potrafi trafnie postawić diagnozę, ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Wytłumaczy, nie spieszy się. Leczę u niej synów, tylko bardzo żałuję, że nie przyjmuje w Śremie w żadnym osrodku zdrowia na NFZ, tylko w Zbrudzewie prywatnie. Lekarz z powołaniem.

Mój synuś ma prawie 20 lat, ale pamiętam Panią doktor. Pamiętam, że spokojnie zawsze podchodziła, pomogła i zawsze umiała rozmaiwać, nigdy nie dawała do zrozumienia, że ona tu rządzi. Widzę, że mimo lat jest taka sama, to naprawdę świetnie. No i teraz jak tu porównać panią Tomczak... tylko, że pani doktor Daniela... to zwykły lekarz... a właśnie... ona... powinna być odrynatorem oddziału dziecięcego...a nie ta franca. To jest osoba, która wysłucha... pocieszy, i takich osób potrzeba. Czy na oddziale dziecięcym nadal pracują pielęgniarki su....i????? Bo jak ja byłam z maleńkim synkiem to ich zachowanie wredota nie ustępowało pani ordynator... no cóż, nic się nie zmieniło, przykład idzie z góry. Czas mija i nic się nie zmienia!!!!

Pani Doktor jest prawdziwym aniołem, ma świetne podejście do dzieci i pacjentów, polecam wszystkim wizytę.

Bardzo dobry pediatra. Nie znam innego lekarza, który poświęcałby dla pacjenta tyle czasu ile rzeczywiście potrzeba- a Pani Doktor tak postępuje, i to w publicznej służbie zdrowia!!Uważam, że jest wyjątkowa. Poza tym jeśli sie tego od niej oczekuje -wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie i co ważne u pediatry: słucha tego co mają do powiedzenia rodzice-bo przecież to oni najdokładniej wiedzą co sie dzieje z dzieckiem-tyle tylko że potrzebuja diagnozy i leczenia. U tego lekarza nie czujesz się jak kolejny numerek tylko jak człowiek i równorzędny partner.poza tym zawsze podczas wizyty mam poczucie, że tej lekarce zależy tak samo jak mi żeby pomóc w chorobie. niższa ocena za spełnienie oczekiwań dlatego,że w moim przypadku problem jednak nawraca.Tyle, że żaden inny lekarz jak dotąd też nic na to lepszego nie poradził

Wspaniała oddana Pani doktor.Potrafi słuchać,współczuć.Poświęca dużo czasu na rozmowę z rodzicami i osłuchanie maluszka,dzieci podczas wizyty sa spokojne.Niasamowite podejście i powołanie jako lekarz.Polecam wszystkim mamom.Pracowałam z Panią doktor jako pielęgniarka na oddziale dziecięcym,wiele się od Niej nauczyłam dzięki jej osobistym wskazówkom.Dziękuję Pani za wszystko

Bardzo przyjazne nastawienie do pacjenta,cenne kompetencje i dostępność.

Bardzo przyjazne nastawienie do pacjenta,cenne kompetencje i dostępność.