dr Danuta Barwińska

2,4
2,1
2,5
2,1

Uprzejma profesjonalna , kompetentna Pani Doktor . Zawsze tłumaczy co dzieje się z dzidziusiem. Polecam

Polecam

Witam. Nie polecam Pani doktor. Na wizytach wszystko w porządku. A w szpitalu była nie miła, nawet nie zapytała o moje samopoczucie po porodzie. Zwyczajnie jak byśmy się nie znały. Dwie ciąże prowadzila Pani Danuta, dopiero okazało się jaka była w szpitalu, przy drugim dziecku.

Nie polecam i ostrzegam, ponieważ pomimo tego, że jestem dziewicą Pani wykonała mi w sposób tradycyjny badania, dopochwowo- raczej naruszając błonę i nie interesując się komfortem pacjenta oraz konsekwencjami.

Pani Barwińska dyplom kupila chyba na ebay. Bylam u niej, mówiłam, że mam bóle, bardzo silne, które występują caly czas. Stwierdziła, że to pewnie od owulacji no i 'do obserwacji' . Nie dość zeza wizytę zaplacilam prawie 300 złotych to jeszcze zlekceważyła moje dolegliwości. Trzy miesiące pozniej poszłam do innego specjalisty, okazało się,że mam guza, plus wiele innych. Zmiany nowotwore. Leczenie onkologiczne. Gdybym polegała tylko na 'badaniu' tej pani, pewnie na jakiekolwiek leczenie byłoby za późno. Pani barwinska, zdecydowanie nie powinna wykonywać tego zawodu.

Nie polecam Pani doktor ! chodziłam do niej niby było wszystko ok po za cukrzyca ciążowa w 37 tygodniu ciąży moj diabetolog zauważył że coś jest nie tak w próbach wątrobowych , na drogi dzień mialam wizytę u Pań B.... Po zbadaniu okazało się że wszystko w jak najlepszym porządku a jak zwróciłam jej uwagę na moje wyniki to odrazu wypisała skierowanie do szpitala ... Na drugi dzien wstawiłam się do szpitala ,rejestracja badania wszystko tak długo trwało aż w końcu trafiłam na salę zdążyłam się rozpakować i przyszła asystentka pani doktor że mam się zbierać bo wysyłają mnie na Olsztyn z podejrzeniem holeztazy 😭 szok , płacz no ale jak to przeciez wszystko było dobrze , dodam jeszcze że pani doktor robiła mi USG gdzie stwierdziła że dziecko waży 3700 co się okazało 14.03.2019 przewieziono mnie na Olsztyn z podejrzeniem holeztazy a 15.03.2019r po przez cesarskie cięcie z powodu rozwijającemu się zespołowi HEELP , urodził się mój synek z wagą 2650.dodam jeszcze że był owinięty pępowina dwa razy 😔 gdzie była wtedy Pani doktor a jak po wszystkim jak już doszłam do siebie zadzwoniłam do niej to nawet się nie spytała czy synek żyje czy wszystko ok tylko powiedział ok to ja panią wykresle już z listy moich pacjentów ...

Tak oczywiście Pani doktor bardzo milutka jak poszłam na wizytę prywatnie, dopiero w szpitalu pokazała swoje prawdziwe oblicze. Niezła z niej s... Słynie z wyżywania się na pacjentkach. Mam wrażenie, że ona nie pomaga, wręcz przeciwnie! Kto bierze wymaz do cytologii czy czystości pochwy mając okres?? To nawet zwykły pacjent wie, że tak się nie robi, a lekarz?? I to ma być specjalista? Porażka!! Poza tym jest zakręcona jak słój, szybko, szybko byle następny i kasa. Pech chciał, że mojego lekarza nie było i trafiłam do niej. Do tej pory odczuwam ból po zabiegu. Tak się darła na mnie, że aż stażystki, które były przy niej kręciły głowami, z niedowierzaniem co ona wyprawia. Więcej ten babsztyl mnie nie dotknie!

Najgorszy lekarz na świecie zabiła mi nie narodzone dziecko po mimo upływu 7 lat ból nie ustaje a co najgorsze pozbawiła mnie nadzieji na kolejne dziecko bo mało przez nia nie umarłam strzeżcie sie jej prosze i ostrzegam

Bardzo kompetentny lekarz. Miła, bardzo uprzejma. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Jest to moja pierwsza ciąża, i bardzo się ciesze z wyboru pani doktor.

Dr. Barwinska jest bardzo mila, kompetentna i godna poleceni. Uratowala mnie, gdyz inni lekarze nie potrafili nawet zauwazyc ciazy blizniaczej. Pani doktor zrobila wszystko co mogla, martwila sie, oraz obsluzyla mnie perfekcyjnie w szpitalu. Moich dziecinie dalo sie uratowac, poniewaz posiadaly wady rozwojowe, i jak trafilam do pani doktor dzieci juz nie zyly. Polecam , duza wiedze, kompetencje, wszystko wytlumaczone i godnepolecenia.

Z własnego doświadczenia nie polecam Pani doktor. Przepisuje leki bez właściwych badań, bagatelizuje książkowe objawy. Przez nią wylądowałam w Olsztynie na stole operacyjnym, bo leczyła mnie nie na to co trzeba. Badała tylko ręcznie i wyczuwała obolałe jajniki stwierdzając ich zapalenie, a nie wykryła potężnych torbieli i zaawansowanej endometriozy. Historia miała miejsce ponad 2 lata temu i od tej pory odradzam wszystkim. Szkoda zdrowia i pieniędzy. Lepiej troszkę dołożyć i pojechać poza Iławę do doświadczonego lekarza.