lekarz Danuta Bobrowska

Pulmonolog, Alergolog

Pani doktor to super specjalista, zawsze ma czas dla pacjenta (przez co długi czas oczekiwania na wizyte, ale za to warto czekać). Zawsze wnikliwie analizuje chorobe i sposob leczenia. Nie traktuje nikogo przedmiotowo. Naprawde POLECAM!!!

Witam wszystkich męczących się z alergiami.Ja ulżyłem sobie zakupując urządzenie medyczne oczyszczające powietrze z kurzu i bakterii.Jest z profesjonalnym nawilzaczem powietrza,joduje,jonizuje,inhaluje,Dziala rowniez jako klimatyzator,ma funcje piorąco sprzątające,które usuwają roztocza i ich odchody(najcieższe alergeny jakie poznała medycyna) z materacy,dywanów,łózek itp. Wszystkim polecam,ja jestem bardzo zadowolony z zakupu tego urzadzenia choc na początku myslałem ze to jakas sciema.Posiadam namiary do przedstawiciela który sprzedaje te urzadzenia.Pani przyjechała do mnie,zaprezentowała działanie sprzetu i sam bylem przerazony widzac ile kurzu i roztoczy wyciagnela z mojego lozka i dywanów.Po kilu dniach uzywania skonczyly sie problemy z kichaniem,swedzeniem,katarem i piekącymi oczami.Jesli ktos bylby zainteresowany prosze o maila pawel.z76@wp.pl podam namiary do przedstawiciela.pozdrawiam wszsystkich

LEKARZ STAREJ DATY. PO PIERWSZE DOBRO PACJENTA.OGROMNE DOSWIADCZENIE. DLA MNIE NAJLEPSZY LEKARZ.[Pacjent 68 lat]

Wydawało mi się, że Pani doktor jest bardzo kompetentna, wzbudziła moje zaufanie. Zapłaciłam 90 zł, nie jestem z zielonej góry, prosto z przychodni pojechałam do domu i poszłam do apteki ze stosem recept gdzie dowiedziałam się że połowa leków jest wycofana od 5 lat a druga połowa nie może być ze sobą łączona. To była moja ostatnia wizyta u Pani doktor.

Uważam,że jest to naprawdę doskonały lekarz z prawdziwego powołołania. Widać,że zależy Jej na dobru pacjenta.Naprawdę wyprowadziłia u mnie silną obturację oskrzeli i przewlekłą astmę.Poza tym poleciła mi zakup elektronicznego pikflometru w celu kontroli pomiaru wydajności płuc.Naprawdę chorym serdecznie polecam tego lekarza.Ja korzystam cały czas i jestem zadowolony z jej prowadzenia w stanie chorobowym.

Skrupulatna i kompetentna. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Jeżeli badania nie dają wyników pozwalających na zdiagnozowanie, zleca powtórne badania. Wysoka kultura osobista.

Lekarz, który widzi w pacjencie człowieka, a nie przypadek chorobowy. W najwyższym stopniu leczy pomaga i szanuje pacjenta.

Mimo długiego leczenia się u P. doktor nic nie wiem o swojej chorobie /np. o stopniu zaawansowania/, tylko wymaga ścisłego zastosowania się do swoich zaleceń i leków. Dużo czasu poświęca dla pacjenta - skrupulatnie go badając, z jednej strony to dobrze, druga strona jest taka że czeka się na wizytę nieraz kilka godz./dlugie wizyty, wyjscia na testy, naodczulenia, wizyty na oddziale/ więc na wizytę trzeba wziąć urlop :( Bardzo stanowcza, nie miła.

Bardzo stanowcza, nie miła.

Zupełnie nie interesowała się moim przypadkiem, cały czas wychodziła ,interesowalo ją wszystko ,tylko nie mój przypadek

Lekarz z powołania, godny polecenia! Wykazuje autentyczną troskę się o zdrowie pacjenta, wyjątkowo precyzyjna.