lekarz Danuta Bobrowska-Snarska

3,4
3,7
3,7
3,4

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Pani doktor jako jedyna spośród wielu lekarzy potraktowała mnie poważnie i postawiła właściwą diagnozę. Śmiało mogę stwierdzić że jest to lekarz z powołania! !!! Dla mnie jest najlepsza! Miałam ogromne szczęście że trafiłam do Pani Doktor! Wielkie podziękowania i ukłony Pani Doktor.

Nie polecam. Wiecznie spóźniona do pracy. Pacjenci godzinami tkwiący pod gabinetem. Ciągle roztargniona i w pośpiechu. Leczenie pacjenta przybiera postać "aktu łaski..." ala wybrańców spośród grupy oczekujących pod gabinetem. Podobno dobry lekarz, lecz ja mam odmienne zdanie.

Jestem rozczarowana podejsciem pani doktor do pacjenta.Te same komentarze slyszalam w poczekalni,czekajac na wizyte.Zwyczajna spychoterapia.Ponad 3 lata szukam specjalisty,ktory rozpozna moja dolegliwosc.W koncu skierowano mnie do pani doktor.Wielkie rozczarowanie.Nieuprzejmosc juz od przekroczenia progu gabinetu.Wytlumaczenie odnosnie mojego schorzenia dobre,zrozumiale.Mam miec przeprowadzone specjalistyczne badanie.Odeslala mnie po skierowanie do mojego lakarza rodzinnego.Pan doktor J.R. wytlumaczyl mi,ze tego skierowania nie moze mi wystawic,poniewaz nie ma tego w koszyku lekarza rodzinnego.Co dalej.....Nie chciala mi wystawic,bede nadal cierpiala.Nie polecam,jak macie panstwo mozliwosc,szukajcie innego lekarza.Janusz.W.Gryfino

Pani doktor jest przemiła, kompetentna i godna zaufania. angażuje się w to, co robi i robi to dobrze.

przyjeżdża do Białogardu zmęczona w takim stanie mylnie odczytała wyniki i nie ten kierunek leczenia nie polecam!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Szczecin"?

Consilius

ulica Witkiewicza 58/2

Medica Gabinet Reumatologiczy
Traugutta 101
Szczecin
109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Ks. P. Skargi 9-11

Plater 13