lekarz Danuta Bobrowska-Snarska

Reumatolog

Niestety nie polecam. Jeśli przyjmuje prywatnie za pieniądze jest super miła, natomiast zupelnie inaczej wygląda sytuacja jeśli przyjmuje na nfz jest bardzo niemiła, opryskliwa, nie udziela żadnych informacji...strach się odezwać! Wiecznie spozniona i mająca pacjentów za nic... nie polecam, jeśli mają Panstwo możliwość proszę szukać innego lekarza. Może jak kiedyś przeczyta Pani Doktor te opinie to coś dotrze i się zmieni jej postępowanie na lepsze! Zawsze trzeba być czlowiekiem nie tylko za pieniądze..

Pani Doktor jest bardzo dobrym reumatologiem. Prawdziwym lekarzem-naukowcem. Szybko i trafnie zdiagnozowała mnie i wdrożyła leczenie, które postawiło mnie na nogi. Leczę się już latami i zawsze mi pomaga!!!

Świetny lekarz!! Zawsze z gabinetu wychodzę z optymistycznym nastawieniem. Osoby z chorobami autoimmunologicznymi wiedzą, jakie to ważne. Konktetna, zna sie na tym co robi, i słucha pacjenta. Najlepsza w świecie.

Wspaniała lekarka, po 7 miesiącach tułania się od lekarza do lekarza zdiagnozowała chorobę. Wizyta trwała 45 minut w tym czasie z uwagą wysłuchała o objawach, bardzo dokładnie przeanalizowała wszystkie wyniki, zbadała. Po 2 dniach zażywania leków zaczęłam normalnie funkcjonować. Odpowiada na wszystkie zadane pytania.

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Pani doktor jako jedyna spośród wielu lekarzy potraktowała mnie poważnie i postawiła właściwą diagnozę. Śmiało mogę stwierdzić że jest to lekarz z powołania! !!! Dla mnie jest najlepsza! Miałam ogromne szczęście że trafiłam do Pani Doktor! Wielkie podziękowania i ukłony Pani Doktor.

Nie polecam. Wiecznie spóźniona do pracy. Pacjenci godzinami tkwiący pod gabinetem. Ciągle roztargniona i w pośpiechu. Leczenie pacjenta przybiera postać "aktu łaski..." ala wybrańców spośród grupy oczekujących pod gabinetem. Podobno dobry lekarz, lecz ja mam odmienne zdanie.

Jestem rozczarowana podejsciem pani doktor do pacjenta.Te same komentarze slyszalam w poczekalni,czekajac na wizyte.Zwyczajna spychoterapia.Ponad 3 lata szukam specjalisty,ktory rozpozna moja dolegliwosc.W koncu skierowano mnie do pani doktor.Wielkie rozczarowanie.Nieuprzejmosc juz od przekroczenia progu gabinetu.Wytlumaczenie odnosnie mojego schorzenia dobre,zrozumiale.Mam miec przeprowadzone specjalistyczne badanie.Odeslala mnie po skierowanie do mojego lakarza rodzinnego.Pan doktor J.R. wytlumaczyl mi,ze tego skierowania nie moze mi wystawic,poniewaz nie ma tego w koszyku lekarza rodzinnego.Co dalej.....Nie chciala mi wystawic,bede nadal cierpiala.Nie polecam,jak macie panstwo mozliwosc,szukajcie innego lekarza.Janusz.W.Gryfino

Pani doktor jest przemiła, kompetentna i godna zaufania. angażuje się w to, co robi i robi to dobrze.

przyjeżdża do Białogardu zmęczona w takim stanie mylnie odczytała wyniki i nie ten kierunek leczenia nie polecam!!!!!!!

Polecam z całego serca.Jest świetna, ma wielką wiedzę i na prawdę chętnie odpowiada na pytania dotyczące choroby.Nigdy nie odesłała mnie z kwitkiem.Jest zabiegana i może się zdawać,ze nie ma czasu dla pacjenta,ale wcale tak nie jest - Ona dobrze wie co komu dolega i czego mu potrzeba. Nie wiem jak to robi, ale tak jest!Poza tym kto w tych czasach nie jest zabiegany :)Ludzie, więcej wyrozumiałości - lekarz też człowiek i po przyjęciu 30 osób pod rząd ma prawo być zmęczony.Przecież nie handluje kartoflami, tylko wypisuje leki,na bieżąco analizuje dolegliwości itd.Polecam jak najbardziej:))))