Danuta Burduk

Laryngolog

2,3
1,3

Operowany byłem przez panią doktor Burduk i jej syna w szpitalu przy Markwarta w wieku 16 lat, z powodu krzywej przegrody nosa, dziś po dobrych kilku latach niestety muszę to powiedzieć, nie ze złości, ale z przestrogi dla innych. Ci państwo do końca życia rozwalili mi nos i zeszpecili twarz. W trakcie operacji bez wcześniejszej informacji o takiej ewentualności ani nawet pytania o to odcięto mi w całości jedną z chrząstek skrzydłowych większych. Dla zainteresowanych angielska nazwa: major alar cartilage. Te chrząstki odpowiadają za symetryczny czubek nosa i stabilność jego konstrukcji. Dziś przy każdym spojrzeniu w lustro widzę, że z jednej strony nos mam lekko zapadnięty a pod skórą pusto, tak po prostu bezmyślnie odcięli część ciała którą natura po coś wytworzyła. Pani doktor i jej syn zapewne myśleli, że nigdy nie zauważę jak mnie skrzywdzili, ale od czegoś są palce i lustro... czuję, że z jednej strony mam pusto i widzę krzywy nos, do którego po lekkim odchyleniu skóry mogę zajrzeć... jest w końcu więcej przestrzeni przez ich bezmyślność i niekompetencję. Na dodatek pani doktor przy każdej późniejszej rozmowie unikała pytań na ten temat i uciekała od tematu, wreszcie jej to narysowałem, odpowiedziała mi z uśmiechem, że odpreparowali mi to, bo to przecież do niczego niepotrzebne... Żal, no jakby nie było potrzebne to by natura ludzkiego nosa w takie elementy nie zaopatrzyła. Pozdrawiam internautów i przestrzegam, od pani doktor uciekać najdalej jak się tylko da !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam tego lekarza leczy mnie od dłuższego czasu i skutków nie widać

nie polecam tego lekarza leczy mnie od dłuższego czasu i skutków nie widać

Niekompetencja. Naruszenie tajemnicy lekarskiej. Mimo wizyt prywatnych ma gdzieś pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bydgoszcz"?

Poradnia Laryngologiczna Remedium Clinic
Gdańska 80A