lekarz Danuta Champlewska-Jędrzejewska

Psychiatra, Pediatra

Niestety to była nasza pierwsza i ostatnia wizyta(prywatna) z 9 letnim synem, u tej Pani. Oprócz wypisania recepty nie było omówienia choroby jakiej kolwiek rozmowy wzbudzenia zaufania wizyta trwała z 10 minut. Wyszliśmy bez konkretnych informacji i wskazówek co dalej.

Całym sercem polecam Panią doktor. Jeśli masz problemy ze sobą jest to właściwa osoba, której mozesz powierzyć co Cię trapi. Wysłucha, postawi diagnozę i przepisze odpowiednie leki. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, gdyż otworzyła mi oczy na pewne sprawy. Wspaniały lekarz na odpowiednim miejscu.

Profesjonalna Pani doktor, empatyczna, miła, serdeczna... Bardzo pomocna... Polecam Panią doktor, bez obaw można powiedzieć wszystko, zrozumie, wytłumaczy

Bardzo kompetentna i miła pani dr która na każdej wizycie poświęca dużo czasu do tego stosuje bardzo dobry dobór leków.

Polecam Panią doktor . Świetny specjalista, miła, wrażliwa kobieta. Nie wyobrażam sobie leczyć się u innego lekarz.

Nie polecam.Przepisuje tylko antydepresanty ,zero wytłumaczenia i podpowiedzi jak radzić sobie z nerwica.Noe polecam

Polecam Panią doktor ,leczę sie ponad 25 lat i bardzo mi pomogła w wielu schorzeniach. Jestem pod jej opiekom i nie wyobrażam sobie innego lekarza .Potrafi słuchać doradzić jest ciepła i uprzejma , co jest rzadkoscią . Wszystkim którzy mają problemy gorąco polecam.

Pani doktor to wspaniały człowiek i doskonały specjalista. Polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy i życzliwego podejścia.

Pani doktor to ciepła, uprzejma, kompetentna osoba. Pomogła mi poradzić sobie z problemami, dobrała leki.Serdecznie polecam.

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Wiedza,doświadczenie i intuicja-dr Champlewska ma wszystko co potrzebne w jej zawodzie.Mam porównanie z innymi lekarzami tej specjalizacji i dr Champlewskai wypada zdecydowanie najlepiej. Obiektywnie i rzeczowo przedstawia diagnozę, plan leczenia i najważniejsze -daje nadzieje na lepsze jutro....