lekarz Danuta Cybulska

Diabetolog

2,9

Od kiedy zostałem pacjentem Pani Doktor (Doktor, przez największą literkę jaką mogę wpisać) odżyłem psychicznie, przestałem się bać swojej choroby, wiem , że z tą dolegliwością można żyć. Nie było pytania , na które nie otrzymałbym wyczerpującej odpowiedzi. Kompetencje... hmm... Jak dobrze , że tacy Lekarze są wśród nas, dziękuję. Nie znam innego lekarz, który by przez pierwszy okres leczenia kazał pacjentowi cotygodniowo zdawać relacje ze stanu zdrowia na prywatny numer (nie jestem ani spokrewniony, ani wcześniej nie znałem Pani Doktor). Nigdy nie spotkałem się z chociażby najmniejszym brakiem czasu dla mnie, ponaglaniem zakończenia wizyty, a każde jej zakończenie kończy się uśmiechem i życzeniem zdrówka. Bardzo polecam , chociaż wiem , że może to spowodować zwiększoną liczbę pacjentów.

chętnie udziela dyspensy i rozgrzeszenia za picie alkoholu nie tylko w czasie świąt wielkanocnych. Są jeszcze takie okazje jak wigilia Bożego Narodzenia, Dzień Kobiet, imieniny Danuty, Tłusty czwartek, jubileusze,itp.

Nie polecam - może wpływać negatywnie na zdrowie człowieka

Nie polecam - może wpływać negatywnie na zdrowie człowieka

jest to lekarz z powołania , oddana pacjentowi w 100%,najlepszy przyjaciel chorego.cukierenka

Nie polecam tej pani. Może posiada jakąs tam wiedze, ale jest opryskliwa i bardzo niesympatyczna. Czekałam pod jej gabinetem 35 minut a kiedy przyszła zaczela ploteczki z jakąs przedstawicielką farmaceutyczną, a potem próbowała mi wcisnąć jakieś świństwo do smarowania stóp, jak się okazało - na odciski.

Mam całkiem odmienną - negatywną opinię o pani Cybulskiej z Koszalina. Miałam wyznaczona wizytę na określoną godzinę w poliklinice. Przyszłam trochę wcześniej niz miałam przyjśc,doktórka od 2 godzin miała przyjmować, ale nikogo nie było tylko jakaś koleżanka , z która plotkowałą o kwiatkach. Mnie nie chciała przyjąć bo ona teraz jest bardzo zajęta, a po chwili wezwała i brutalnie szarpiąc za rękę zmierzyła mi cisnienie, a potem oddech i kazała przyjśc za pół roku nie mówicąc jaki jest stan mojego zdrowia. byłam zbulwersowana arogancja i nie polecam tej pani

Najlepszy w Koszalinie lekarz-diabetolog. Świetnie "ustawia" insuliny. Ma podejście do każdego. Dobre rezultaty w postaci wyników - HBA1C u pacjentów!!! (Normalizuje je terapiami!)Trafnymi! Zaangażowany społecznik w działalność Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Od wielu lat prowadzi społecznie Edukacyjną Akademię Cukrzycy dla pacjentów z Koszalina, prowadząc wykłady na temat "jak żyć z cukrzycą - lepiej, jak ją kontrolować, leczyć, zapobiegać powikłaniom!

Wspaniały człowiek i lekarz. Tłumaczy, odpowiada na pytania nie tracąc cierpliwości. Kulturalna, bezpośrednia, wzbudzająca zaufanie. Przy tym kompetentna i konkretna.