lekarz Danuta Czaplicka

Bardzo dobry ginekolog w naszym województwie.Mam pełne zaufanie.Polecam serdecznie.

Pani Doktor Danuta Czaplicka jest wspaniałym lekarzem,stwarza wyjątkowo miłą atmosferę w gabinecie,szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane pytania.Dba o komfort pacjentki w czasie badania.Delikatnie bada co jest bardzo ważne u kobiet w ciąży.Zawsze znajdzie czas dla pacjentki i do każdego problemu podchodzi bardzo poważnie.Ja prowadzę u Pani Doktor drugą ciąże.Jestem zachwycona podejściem do sprawy.Przez co czuję się bezpiecznie i pewnie.W gabinet bardzo czysty i zadbany.Wzorowy Lekarz!Serdecznie polecam!

Niesamowicie uprzejma Pani Doktor, bardzo poważnie podeszła do moich problemów zdrowotnych i nie zbagatelizowała tego za co jestem wdzięczna. Bardzo polecam Panią Doktor z cała odpowiedzialnością.

Świetna, pełna szacunku, empatii. Konkretna, szczera, uczciwa. Bardzo mi pomogła w czasie, kiedy na chwilę moja ciąża zawisła na włosku. Zadziałała szybko, fachowo. Uratowałyśmy ciążę (dziś - moją córeczkę). Zawsze otwarta. Z klasą.