lekarz Danuta Czwarnowska-Malon

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Była u nas dopiero raz, ale wzbudza zaufanie i wydaje sie byc kompetentna. Dodatkowy plus - chetnie przyjechała w weekend na wizyte domowa.

Naprawdę jest jednym z niewielu lekarzy, których mogę z czystym sumieniem polecić rodzicom małych dzieci. Tłumaczy, bada, sprawdza. Lekarka, której rzeczywiście ufam w 100%.

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną a przy tym ma świetne podejście do dzieci. Moim zdaniem poza dużą wiedzą i doświadczeniem ma też intuicję. Mojego starszego syna wyprowadziła z zapalenia układu moczowego, z którego nie wyleczyło go leczenie szpitalne. Polecam go z czystym sumieniem wszystkim, którzy mnie pytają o dobrego pediatrę.

Wszystkie te oceny w znaczacy sposób się powtarzaja!!!CZY ABY NIE PISAŁA TA SAMA OSOBA!!!!!

Super lekarz, zdecydowanie polecam!!!! Fachowo podchodzi do malych pacjentow, stawia trafne diagnozy

Super lekarka.polecam!!!Leczę już drugie dziecko od wielu lat.

Super lekarka.polecam!!!Leczę już drugie dziecko od wielu lat.

Wsapaniała lekarz! Zawsze trafnie stawia diagnozę, tłumaczy szcegółowo stan zdrowia i chorobę dziecka. Uspakaja rodzica :) Bardzo miła i kompetentna. Ufam jej całkowicie!

Pani doktor bardzo mila. Fachowowo i z sercem podchodzi do malych pacjentow:) Sprawdza wszystko aby wykluczyc jakiekolwiek choroby:)bardzo dobry lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor bardzo mila.
Fachowowo i z sercem podchodzi do malych pacjentow:)

Super lekarz z idealnym podejściem do dziecka, stawia trafne diagnozy, w razie potrzeby jest w stanie doradzić i odesłać do dobrego specjalisty.

Wspaniała lekarka z super podejściem do dzieci, byłam bardzo zadowolona z wizyty.