lekarz Danuta Czwarnowska-Malon

Pediatra

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Była u nas dopiero raz, ale wzbudza zaufanie i wydaje sie byc kompetentna. Dodatkowy plus - chetnie przyjechała w weekend na wizyte domowa.

Naprawdę jest jednym z niewielu lekarzy, których mogę z czystym sumieniem polecić rodzicom małych dzieci. Tłumaczy, bada, sprawdza. Lekarka, której rzeczywiście ufam w 100%.

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną a przy tym ma świetne podejście do dzieci. Moim zdaniem poza dużą wiedzą i doświadczeniem ma też intuicję. Mojego starszego syna wyprowadziła z zapalenia układu moczowego, z którego nie wyleczyło go leczenie szpitalne. Polecam go z czystym sumieniem wszystkim, którzy mnie pytają o dobrego pediatrę.

Wszystkie te oceny w znaczacy sposób się powtarzaja!!!CZY ABY NIE PISAŁA TA SAMA OSOBA!!!!!

Super lekarz, zdecydowanie polecam!!!! Fachowo podchodzi do malych pacjentow, stawia trafne diagnozy

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8