Bardzo kompetentna i szalenie sympatyczna, rzadko spotyka się tak uprzejmego lekarza, który spokojnie wytłumaczy problem i leczenie.

Polecam innym. Miałrm problem z dobraniem leków, pani Dąbrowska zapisała mi maść, która usunęła problem w tydzień, a nie mogłem się z nim uporać od 2 lat.Polecam, profesjonalizm i doświadczenie.

Młoda,zdolna lekarz,typ naukowca:nie spocznie,dopóki nie ustali diagnozy!Polecam zdecydowanie!

Polecam wspanialego i kompetentnego lekarza! Bardzo mila atmosfera, czysty swietnie wyposazony gabinet, kompleksowe badanie i poradnictwo! Dziekuje Lukasz Kubicki

Lukasz Kubicki

Bardzo polecam!!! Pani doktor miła, uprzejma. Szybka, trafna diagnoza oraz skuteczne leczenie. Jetem bardzo zadowolona.

Bardzo polecam!!!