lekarz Danuta Dzierżyc-Bocho

Polecam Panią doktor.To profesjonalistka w każdym calu:)

Polecam Panią doktor.To profesjonalistka w każdym calu:)

Zdecydowanie nie polecam. Leczyłam się u Pani doktor 4 lata wszystko było OK. Owszem Pani doktor była uprzejma i bardzo miła, ale jak doszło do powikłań po spartaczonym zabiegu w szpitalu, nie umiała przyznać się do błędu. Szybko zrezygnowałam z usług Pani doktor dzięki, której po niby błahym zabiegu meczę się już trzeci miesiąc.

SWITNA LEKARKA DO KAZDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE

SWITNA LEKARKA DO KAZDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE

wspaniała Pani doktor, jest ciepła ,serdeczna i bardzo miła w rozmowie.Trafnie postawiona diagnoza i 100 % leczenie. Pełna satysfakcja. Serdecznie polecam.

Pełna satysfakcja. Serdecznie polecam.

Świetna. Polecam Ją wszystkim swoim znajomym,

Świetna. Polecam Ją wszystkim swoim znajomym,

Wspaniały lekarz z prawdziwym powołaniem, nie znam drugiego takiego lekarza, który jest tak miły i kompetentny w 100%. Wyniosła?? :) czy Panie wogóle wiedzą co to słowo znaczy? Absolutnie się z tym nie zgadzam!! Wszystkie kobiety z mojej rodziny chodzą do Pani doktor od samego początku i żadna nie ma nic do zarzucenia. Polecam w 100%. Zawdzięczamy Pani życie cała nasza trójka. DZIĘKUJEMY

Witam! miałam kontakt z Panią doktor przez kilka lat i na początku było Super ,,Postawiła odpowiednią diagnozę , wprowadziła odpowiednie leczenie i czułam się wreszcie dobrze .Pani doktor była zawsze miła i uprzejma ,potwierdzam że mi robiła wiele badan dodatkowych i nie pytała czy będę w stanie za nie zapłacić wiedział ze pracuję to może dlatego.Ale potem gdy sytuacja w związku z moją chorobą się nie zmieniała nie powiedziała mi ,że nie jest w stanie nic więcej dla mnie zrobić tylko wyciągała kasę na różne badania które nic nie wniosły.Teraz wiem jak bardzo się pomyliłam w zaufaniu do tej Pani szkoda bo naprawdę jej ufałam i czuję ,że nie była ze mną szczera.W kontaktach z Panią doktor polecam ostrożność

Ja byłam u tej Pani kilka razy...Pomogła mi w moim problemie... Moim zdaniem jest Miła,uprzejma i opiekuńcza... Osobisie Polecam:) Pozdrawiam Laena

Ja byłam u tej Pani kilka razy...Pomogła mi w moim problemie...
Moim zdaniem jest Miła,uprzejma i opiekuńcza...
Osobisie Polecam:)
Pozdrawiam
Laena

Jest uprzejma ale nie miła!Potraktowała moje odczucia niepoważnie, a właściwie, to się śmiała. Nie pytając o zgodę robiła dodatkowe badania,va na koniec całość skasowała. A ja myślałam, że to w ramach opłaty za wizytę. A jakbym miała kasę tylko na wizytę? Popieram poprzedni wpis, że jest trochę wyniosła.

Jestem Pani pacjentką od 15 lat. jak i moje dwie siostry i nigdy żadna z nas się nie zawiodła. Bardzo sympatyczna, delikatna, pełna kompetencji i poświecenia. Polecam każdej kobiecie bardzo gorąco. P.S. Absolutnie nie zgadzam się z zarzutami, które panie tu napisały. Do Pani,która komentowała dom:) Kobieto wstydź się, a nie zazdrościsz. Nie widzicie tego, że ktoś ciężko pracował na to aby do czegoś w życiu dojść.To że pani, która to napisała z zazdrością o domu, nie powodzi jej się powinna mieć pretensję tylko do SIEBIE. Jak to przeczytałam zagotowało ...

P.S. Absolutnie nie zgadzam się z zarzutami, które panie tu napisały. Do Pani,która komentowała dom:) Kobieto wstydź się, a nie zazdrościsz. Nie widzicie tego, że ktoś ciężko pracował na to aby do czegoś w życiu dojść.To że pani, która to napisała z zazdrością o domu, nie powodzi jej się powinna mieć pretensję tylko do SIEBIE. Jak to przeczytałam zagotowało się we mnie, musiałam to skomentować. Po prostu aż żal takich kobiet z kompleksami.