lekarz Danuta Glibowska

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem pediatrą, z jakim się spotkałem. Przede wszystkim należy docenić wieloletnią pracę w tym zawodzie, jako lekarz pediatra. Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji i wiedzy Pani Doktor. Należy podkreślić, że lubi dzieci i wzbudza ich zaufanie. Jest również uprzejma, posiada umiejętne podejście do pacjenta. Wykazuje się pozytywnym nastawieniem do rodziców i dzieci. Z pewnością jest to lekarz pediatra, któremu można zaufać. Marcin K.

Do Pani Doktor od dawna uczęszczam na wizyty lekarskie z moim synem. Pani Doktor jest specjalistą - lekarzem pediatrą. Ma ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie pediatrii. Należy również podkreślić, że jest komunikatywna, życzliwa i wzbudzająca zaufanie. Wykazuje umiejętności kontaktu z pacjentem: spokój, kulturę osobistą i empatię. Bartosz R.

Do Pani Doktor od dawna uczęszczam na wizyty lekarskie z moim synem.
Pani Doktor jest specjalistą - lekarzem pediatrą.
Ma ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie pediatrii.
Wykazuje umiejętności kontaktu z pacjentem: spokój, kulturę osobistą i empatię.
Bartosz R.

Wieloletnie doświadczenie w pediatrii, ogromna wiedza, fachowość, kompetencje, uprzejmość dla pacjentów. Jednym słowem: zdecydowanie polecam wizyty u Pani Doktor. Daniel F.

Jednym słowem: zdecydowanie polecam wizyty u Pani Doktor.
Daniel F.

Niestety nie jestem zadowolona. Zapisałam syna do Pani doktor tylko dlatego, że do innych lekarzy już nie było numerów. Za to o dziwo do tej Pani doktor wszystkie numerki dostępne... Mniejsza syn po osłuchaniu zapalenie oskrzeli. Z mojej strony bez większego zaskoczenia, bo niestety na oskrzela choruje bardzo często. Niestety ani żadnych dalszych ustaleń co do diagnozowanie skąd tak częsta choroba u niego się bierze, nie mówiąc o inhalacji rozpisanej na zaledwie 5 dni, bo wg Pani doktor będzie wystarczająca. Wymusza to na mnie kolejny kurs z synem do przychodni po leki wziewne, jednak tym razem u innego lekarza.

Do Pani dr Glibowskiej trafiliśmy, bo potrzebowaliśmy szybkiej diagnozy a nasz doktor był tak oblegany, że od razu machnęłam ręką. Poszłam do dr Glibowskiej i nie żałuję. Od tamtej pory korzystam z tego, że nie ma do niej kolejek i idę prosto do niej. Pani doktor jest osobą bardzo wyważoną w swojej ekspresji, co nie wszystkim rodzicom może się podobać. Nie dowcipkuje, nie zabawia dziecka tylko RZETELNIE BADA, a to chyba podstawowe zadanie lekarza, czyż nie? Bardzo spodobało mi się, że szanuje niechęć mojej córki do szpatułki do badania gardła i ogląda jej gardło bez wkładania czegokolwiek do buzi dziecka. Zawsze dokładnie, ale szybko (żeby nie męczyć pacjenta) zbada, odpowie na każde pytanie, nawet takie pozornie bezsensowne. Ma ogromne doświadczenie i siłą rzeczy musiała widzieć mnóstwo przypadków, co też powoduje łatwość diagnoz i podejmowania decyzji terapii. Bardzo podoba mi się pani doktor, bardzo lubię z nią porozmawiać, podoba mi się szacunek, z jakim podchodzi tak do rodziców jak i do pacjenta. Bardzo polecam, jeśli ktoś wierzy w wiedzę a nie gadżety. Gadżety i humor nie zastąpią wiedzy i doświadczenia, a to dr Glibowska ma.

Lekarz ma leczyć a nie podlizywać się rodzicom. I Pani doktor leczy, według mnie skutecznie. Może nie jest roześmiana i jak z reklamy, ale dla mnie to nie ma znaczenia.

Bardzo niesympatyczna i nie kontaktowa osoba, może wynika to z jej leciwego wieku i zmęczenia życiem i zawodem. Szkoda tylko, że zajmuje etat młodszym, zdolniejszym i bardziej zaangażowanym w pomoc małemu pacjentowi. Najlepszym przykładem mojego opisu jest fakt, że kiedy do innych lekarzy w przychodni na ul. Płockiej pod gabinetem trzeba czekać nawet 2 godz., krzesła w poczekalni do dr Glibowskiej świecą pustkami.

Naprawdę cudowny lekarz. Dokładnie wytłumaczy o co chodzi, miła i kompetentna, otwarta wobec ludzi, ujmująca osobowość.

Zdecydowanie odradzam wizytę u pani dr.- niemiła, niekompetentna, niedelikatna,opryskliwa. Wizyta trwała 2min. :( szkoda czasu i nerwòw!