dr n. med. Danuta Górniak

Protetyk, Ortodonta, Stomatolog

2,9
2,6

Dramat, przez jej niekompetencję nosiłam aparat stały ok 10 lat. Źle dobrany aparat retencyjny sprawił że mam przerwy między zębami.nie polecam

Raczej nie polecam z kilku względów: 1. Bardzo długo się czeka w poczekalni na umówioną na godzinę wizytę. Dr Danuta się spóźnia zawsze, podobno przez korki. Nie szanuje czasu pacjentów, potrafi pół godziny rozmawiać z Panią technik, a pacjent w tej czasie siedzi na fotelu i czeka. 2. Nie ma podejścia do dzieci. 3. Bardzo niemiła atmosfera panuje ogólnie w gabinecie. Dotyczy to obu Pań dr i asystentki.

Zdecydowanie nie polecam. Nie potrafi wyleczyć prostej wady zgryzu. Mówi że leczenie będzie trwało 2 lata, po czym okazuje się że mijają 4 lata i nie widać końca

Z noszenia aparat jestem zadowolona, widać rezultaty. Co do samego lekarza/lekarzy zależy od ich humoru, czasem przyjmą z uśmiechem na twarzy a czasem samym wzrokiem zabijają aż się odechciewa żyć... Zakręceni, jedna lekarz mówi co innego druga kompletnie jak z bajki, można się pogubić. Widać podział na klasy, biedniejsi, bogatsi... Chociaż słyszałam że po zdjęciu aparatu nawracały się wady lecz zawsze lekarz mógł wyjaśnić dlaczego tak się stało i co było powodem ( nie chodzi o aparat a np: wyrzynające ósemki ). Nie podoba mi się bardzo czekanie w poczekalni strasznie długo a nie każdy ma czas na siedzenie skoro godzina była ustalona wydaje mi się że to przez gadatliwośc lekarek, czasem siedze na fotelu 15min o muszą pogadać o torebkach nowych eh..

Pani dr została mi polecona.Podczas pierwszych dwóch wizyt byłem pacjentem dr Danuty potem nagle "przeskoczyłem"do dr Elizy-córki. Leczenia zostało objaśnione pobieżnie.Miałem wrażenie "zagadania"podczas zadawania pytań, jednak ufałem, że wiedzą co robią. Czas oczekiwania nawet na umówioną wizytę jest rzeczywiście długi.Raz nawet spędziłem w poczekalni ponad godzinę a wiadomo, że kolejni pacjenci umawiani sa na dokładnie określoną porę.Wystarczyłby uprzedzający o opóźnieniu telefon-a tu niiic. Leczenia trwa już dłużej niż szcunkowo określono na początku i jeszcze potrwa bliżej nie wiadomo jak długo. Podobnie jak przedmówcy mam wrażenie przeciągania leczenia a ponadto skorzystałem ...

Podobnie jak przedmówcy mam wrażenie przeciągania leczenia a ponadto skorzystałem z usług tego gabinetu ze względu na opinię Pani dr Danuty a stałem się pacjentem osoby o niewiadomej pozycji, czyli córki.

Pani doktor nie wyleczyła mi do końca wady i teraz mam nawrót wady zgryzu (pieniądze wydane na marne!)

polecam, bardzo miła profesjonalna Pani doktor

polecam, bardzo miła profesjonalna Pani doktor

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani, jedyną wadą jest brak czasu dla pacjenta, oraz bardzo mocne poślizgi w czasie przyjmowania poacjentów.

Brak logistyki przy umawianiu pacjentów a kasa najwazniejsza szczególnie dla córki pani dotor która tam pracuje jako lekarz a nie jest nim powodzenia ...

powodzenia ...

Chodze do gabinetu juz 2,5 roku.Bez efektu.Mam poczucie braku koncepcji,brak czasu ze strony lekarza,wizyta za krotka,b.duza ilosc czekajacych pacjentow,wizyty z d.obsunięciem czasowym.Zdecydowanie odradzam.