lekarz Danuta Górowska-Pracka

Internista, Diabetolog

Choruje na cukrzyce od ok15 lat ,mialem do czynienia z kilkoma diabetologami ale decyzje Pani Doktor byly najtrafniejsze,wg mojej opini jeden z najlepszych specjalistow

Brak empati, ton taki że odechciewa się wszystkiego, nie polecam pretensje że przychodząc (Na Nfz) jeszcze nie ma się kompletu badań oczywiście zrobionych odpłatnie.

W dniu dzisiejszym Pani doktor odmówiła przyjęcia na umówioną wizytę mojego 85-letniego ojca, ponieważ zapomniał wziąć ze sobą pieniędzy i przysięgał, że dowiezie całą kwotę jutro. Tato leczy się u Pani doktor już od ponad roku ... Moja ocena - jak straszną musi być osoba, dla której nie liczy się zdrowie pacjenta, chęć pomocy, życzliwość - a jedynym wyznacznikiem są pieniądze. Współczuję pani doktor bardzo i wszystkim odradzam korzystanie z jej usług.