Polecam z całego serca. Super podejście do dzieci. Wiem, bo zaliczyliśmy nie jeden gabinet. Dopiero Pani Dr udało się z moim dzieckiem.

Dla mnie i mojej rodziny, w tym 2,5 latki Pani Dr jest fenomenalna. Genialne podejście do dzieci. Odwraca uwagę od leczenia i bach już wyleczony ząbek u mojej córki. A córa jeszcze po wyjściu z gabinetu chichrała się jak to Pani Dr zrobiła kogucika z rękawiczki. Mój Mąż zawsze się bał leczenia, tak że cały fotel był mokry. Natomiast Pani Dr przekonała go że nie za każdym razem trzeba podawać znieczulenie. Może nie to że przychodzi bardzo chętnie, ale już tak się nie stresuje i jest bardzo zadowolony z pracy ...

Mój Mąż zawsze się bał leczenia, tak że cały fotel był mokry. Natomiast Pani Dr przekonała go że nie za każdym razem trzeba podawać znieczulenie. Może nie to że przychodzi bardzo chętnie, ale już tak się nie stresuje i jest bardzo zadowolony z pracy Pani Dr.
Mam pełne zaufanie do kompetencji oraz materiałów jakie Pani Dr wykorzystuje.
Oby więcej takich lekarzy!!! Z powołania lekarz!!!

Pani doktor ma super podejście do dzieci. Moja córka jest pacjentką Pani doktor od 3 roku życia (a ma już 10 lat) i nie chce słyszeć o wizycie u innego stomatologa. Pani doktor jest dokładna, staranna w trakcie wizyty upewnia się czy wszystko jest OK, czy nic dziecko nie boli. Dziecko wychodzi od dentysty z uśmiechem na twarzy. Serdecznie polecam.

50zł za wizytę z 3-letnim dzieckiem i leczenie jednego ząbka. Pani bardzo sympatyczna, fenomenalne podejście do dzieci. Polecam każdemu rodzicowi!