dr n. med. Danuta Janus

Osteoporolog

1,5

Bardzo dawno nie spotkałam tak nie uprzejmej lekarki odniosłam wrażenie że po co pacjent zawraca jej głowę.Była cały czas na fochu,bałam się o cokolwiek zapytać Na pewno w prywatnej klinice zmuszona by była traktować pacjenta lepiej.

Na pewno w prywatnej klinice zmuszona by była traktować pacjenta lepiej.

Mam osteopenię na granicy z osteoporozą (45 Lat) i pomimo tego,że byłam drugi raz u tej lekarki nie przepisała mi żadnych badań. Najbardziej była zainteresowana skąd mam badania i kto mi je zlecił a nie przyczyną i problemem z jakim się do niej zwróciłam. Straciłam tylko czas i skierowanie. Nic mi nie wytłumaczyła ani nie zaleciła.