Danuta Jastrzębska-Małek

Nie polecam. Doktor nieuprzejma, nieprofesjonalna. Przyszłam po poradę lekarską, ale zamiast tego wysłuchałam osobistych poglądów. Po wizycie poczułam się obrażona, a podczas wywiadu doktor nawet na mnie nie spojrzała.

pani doktor prowadzi dzieci zgodnie z najnowszą wiedzą. w razie potrzeby dziecko jest badane codziennie.Antybiotyki zaleca jak już naprawdę jest potrzeba.Tak jak w Norwegii gdzie obecnie mieszkam

pani doktor prowadzi dzieci zgodnie z najnowszą wiedzą.

zgadzam się z poprzednią opinią.Moje 5 tygodniowe dziecko dzięki tej pani trafiło do szpitala z zapaleniem oskrzeli,według niej to było przeziębienie zaleciła syropek prawoślazowy i pozwoliła wychodzić na spacerek.Diagnoza innej bardzo dobrej pediatry była trafna od razu skierowanie do szpitala.

Pani Doktor jest naprawdę dobrym lekarzem, co potwierdzają wszystkie opinie. Bardzo dlugo pani doktor jest moim lekarzem i zawsze mialam do niej duze zaufanie, zawsze potrafila mi pomóc. A dodatkowo, moze to nie jest najważniejsze, ale warte wspomnienia, że to jeden z nielicznych lekarzy, ktory nigdy nie spoźnia się do pracy - zawsze punktualna! Rzeczowa, miła i kompetentna. Polecam z czystym sumieniem!

Dołączam się do pozytywnych opinii o Pani Doktor. Jako mama trójki dzieci polecam ją w 100%. Bardzo rzetelna i profesjonalna. Ze spokojem odpowiada na wszystkie zadawane pytania, rozwiewa wątpliwości. Do tego z dużą cierpliwością do moich niecierpliwych dzieci. No i ten serdeczny uśmiech:) naprawdę miło przyjść na kontrolę, bo oprócz tego, że widać dużą wiedzę, to można wyczuć, że traktuje, nie tylko jako pacjenta, ale też jako człowieka. Bez zastrzeżeń. Zawsze mogliśmy liczyć na dobrą opiekę i tak jest do tej pory. Pozdrawiamy Ewelina Grupa ze zdrowymi dziećmi:)

Profesjonalna, dobra opieka nad dziećmi. Nie jestem pacjetką długo, ale byłam kilka razy. Od początku choroby, przeprowadziła nas przez nią prawidłowo. Dziecko lepiej sie czuło. Wcześniej będąc u innego lekarza stan zdrowia nie poprawiał się, a wręcz pogarszał. Nie oczekuje cudów, ale poprostu dobrego zajęcia się dzieckiem, doradzenia, poprostu opieki medycznej, co też otrzymałam od Pani Doktor. Mając wybór, napewno pojawię się u Niej w Medicusie, przy okazji kolejnego problemu zdrowotnego. Zdecydowanie polecem

Zdecydowanie odradzam, szkoda czasu, pieniędzy a przede wszystkim zdrowia swoich dzieci. Lekarz stwierdził lekkie przeziębienie, świszczący oddech jej zdaniem to wynik alergii, osłuchowo też jako jedyna nic nie słyszała. Przepisała syrop na kaszel i leki antyhistaminowe. Po południu dziecko już ledwo oddychało i niezbędna była hospitalizacja. Kolejni lekarze od razu zdiagnozowali ostre zapalenie krtani. Dobrze, że w porę znaleźli się dobrzy pediatrzy, bo dziecko mogło to przypłacić życiem. Poza tym w trakcie wizyty ma się wrażenie, że się przeszkadza, bo kolejni pacjenci czekają, miła, ale bardzo małomówna i trzeba ją "ciągnąć za język" aby się czegoś dowiedzieć o stanie zdrowia dziecka. Nie polecam.

Dr pomyliła u noworodka alergię z anemia. Skandal!!!!!

Dr pomyliła u noworodka alergię z anemia. Skandal!!!!!

Naprawde kompetentny i godny zaufania lekarz!! Polecam z czystym sumieniem!!

Naprawde kompetentny i godny zaufania lekarz!! Polecam z czystym sumieniem!!