Danuta Kalinowska

Lekarz z powołania, super lekarka, kompetentna, bardzo miła, nie zadziera nosa jak teraz inni lekarze, mnie leczyła jak sama byłam dzieckiem :-)ba nawet mnie pamięta.Kompetentna w weekend zawsze można było wpaść jak dziecko się rozchorowało szkoda że sama teraz ma problemy ze zdrowiem. Od razu zauważyłą że moje dziecko zaczyna sie odwadniać choć nie miało biegunki i tylko 2 razy wymiotowało i skierowała do szpitala.

zdecydowanie polecam, lekarka starej daty ale bardzo kompetentna, znająca też nowe metody, a co najważniejsze z bardzo dużym doświadczeniem

Powinna już przestać leczyć. Przez nią mój syn wylądował w szpitalu!

Powinna już przestać leczyć. Przez nią mój syn wylądował w szpitalu!

duże doświadczenie,fachowość,zainteresowanie pacjentem

duże doświadczenie,fachowość,zainteresowanie pacjentem

Bardzo madra i mila lekarka! Nie wiem dlaczego moj poprzednik pisze ze ma dac sobie juz spokoj z medycyna!!jestem innego zdania! powinna leczyc jak najdluzej poki jej sil starczy ! jeszcze mi sie nigdy nie zdarzylo zeby przepisala mi lek ktorego juz w aptece nie ma a wrecz przeciwnie zna wszystkie nowosci ! POLECAM

Może i Pani doktor jest miła ale nijak to się ma do leczenia. Uważam że powinna już dać sobie spokój z leczeniem medycyna niestety idzie do przodu a ona nadal przepisuje leki których w aptece już dawno nie ma! Może przeziębienie wyleczy ale z rozpoznaniem poważniejszej choroby nie! Wiem z doświadczenia.

Może i Pani doktor jest miła ale nijak to się ma do leczenia.

Bardzo uprzejma i mila pani doktor. Ma bardzo dobry kontakt z dziecmi. Polecam

Bardzo uprzejma i mila pani doktor. Ma bardzo dobry kontakt z dziecmi. Polecam