dr n. med. Danuta Kallas

Wenerolog, Alergolog, Dermatolog

3,7

A Ja nie mogę od miesiąca się zarejestrować , bo włącza się automat że jest wyłączony telefon albo Pani rejestratorka mówi że mają na dany tydzień limit wyczerpany,chciałem iść prywatnie.i słyszę we wtorek że Pani mnie nie zarejestruje na kolejny poniedziałek.W poniedziałek i wtorek w kolejnym tygodniu telefon wyłączony.Czy ktoś zna kogoś KOMPETENTNEGO.PROSZĘ O NAMIAR.NIE MIAŁEM MOŻLIWOŚCI POZNAĆ PANI DOKTOR,ALE JEJ KADRA, MÓWI O JEJ PODEJŚCIU I KOMPOETENCJACH.PRZYKRE

Tak niby dobry lekarz a odmówiono nam wizyty z (1.5rocznym) dzieckiem.Prawdopodobnie ma mięczaka zakaźnego,i nie zechcieli temu dziecku pomoc, stwierdzając ze nie maja terminu.A mi wydaje się ze po prostu maja za dużo kasy na kacie.Powinna być to hańba dla lekarza odmawiając dziecku pomocy.

Polecam wszystkim. leczę się u Pani Doktor od niedawna ale już są efekty leczenia. Mimo, iz nie jestem nastolatką mam problemy z cerą. Po miesiącu stosowania się do zaleceń i zażywania antybiotyku widzę dużą poprawę.

WSPANIAŁY LEKARZ, WIELE LAT LECZY MOJE DZIECKO, PANI DOKTOR NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA. WIELE BADAŃ WYKONUJE ZA NIESAMOWICIE NISKĄ CENĘ A WIZYTY SĄ WIELOKROTNIE DARMOWE LUB ZA 30 ZŁ. WIEDZA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE !!!

p. Kallas jest wspaniałym lekarzem . Mimo tego , ze nie kazdy ma do niej zaufanie ma bardzo dzuo pacjentów których z pewnością umie wyleczyć .

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Nakło nad Notecią"?

Bolesława Krzywoustego 1
Nakło nad Notecią