dr n. med. Danuta Kapołka

Reumatolog

Jestem bardzo wdzięczna pani doktor. Zdiagnozowała u mnie ZZSK, co pani doktor, z kompletem tych samych badań, które mieli przed oczami inni reumatolodzy, nie sprawiło żadnego kłopotu. Bardzo kompetentna osoba, uprzejma i patrząca jak na człowieka a nie kolejnego, pacjenta X. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wszystko wyjaśniła i podniosła na duchu:) Szczerze polecam.

wielokrotnie byłam pacjentką szpitala reumatologicznego w Ustroniu i o Pani Doktor Kapołce mogę pisać w samych superlatywach. Widzi człowieka nie tylko jednostkę chorobową. Ma ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, jest wnikliwa, cierpliwa i sama rozmowa z nią dodaje zdrowia, poniewaz naswietla cała sytuację chorobową w sposób dla pacjenta zrozumiały. Stara się znależć najlepsze rozwiązanie problemu. Do każdego podchodzi bardzo indywidualnie. Cudownie,że mamy takich lekarzy.

Cieszę się ,że trafiłam w ręce Pani doktór. Osoba bardzo mądra,miła,kompetentna,rzeczowa. Rozpoznała moją chorobę, mimo że przedtem co niektórzy lekarze uważali, że nic mi nie jest, a ja cierpiałam. Polecam z całym sercem.

Polecam z całym sercem.

ŻYCZĘ KAŻDEMU,ABY TRAFIŁ W TAKIE RĘCE!KULTURA OSOBISTA-NIESPOTYKANA,EMPATIA-RÓWNIEŻ A KOMPETENCJA-DO NAUKI DLA INNYCH.PRZEZ LATA CIERPIAŁAM KATUSZE I NIKT NIE UWIERZYŁ,ŻE CIERPIĘ I MOŻE MI COŚ DOLEGAĆ.OD 10 LAT PRZYCZEPIŁAM SIĘ "JAK RZEP"-I JUŻ NIE POPUSZCZĘ ! WDZIĘCZNA RENATA

WDZIĘCZNA RENATA