lekarz Danuta Korniak

1,7
1,9
1,7
1,6

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami do tego można dodać jej słowa - to pacjenci mają na mnie czekać, nie ja! Mimo, że wizyta jest umówiona prywatna

Idealny przyklad tego jakim czlowiekiem lekarz psychiatra NIE POWINIEN byc. Nie polecam ludziom borykajacym sie z depresja. Dla mnie Pani Korniak, moze wiedze podrecznikowa zdobyla, natomiast do kontaktu z ludzmi chorymi sie nie nadaje. Jest jedna z najbardziej aroganckich i "nieoswieconych" (pod wzgledem empatii i zrozumienia) ze znanych mi osob.

Kilka lat temu mialam watpliwa przyjemnosc bycia pacjentka Pani dr.Niestey podzielam pozostale opinie.Schematyczne odpowiedzi,leki ksiazkowe na zasadzie " napisali,ze dobre " "innym pomagaja" itd. Dodam ze leki tzw. na topie wowczas czyli prosciutko od przedstawiciela medycznego. Oczywiscie tradycjne "zebranie sie w garsc " akurat bylo jedyna rzecza jaka mnie rozbawila przy wizycie jako, ze nie nadmienilam Pani dr.iz jestem terapeutka uzaleznien i jednak co nieco wiem rowniez na temat depresji czy tez nerwicy. Do najmilejszych Pani Korniak rowniez zaliczyc nie moge, mowy nie ma o tlumaczeniu podloza choroby czy w ogole zaglebiania sie w temat.Nie lubie uogolniania, byc moze sa pacjenci, ktorym Pani dr. pomaga, ale ja po 3 wizytach bo wciaz dawalam jej niejako szanse zrezygnowalam i chociaz nie znosze slowa "nigdy" to mam nadzieje, ze nigdy do niej nie trafie. Nie polecam. Zero empatii, rutyna, tumiwisizm, spychologia zero usmiechu.Na prawde poszukajcie lepszych lekarzy tym bardziej, ze t6o specyficzny zawod.

Dla mnie to trzeci lekarz psychiatra i po kilku wizytach u innych wybrałam tę lekarkę i przy niej pozostałam aż do wyleczenia. Polecam

Potwierdzam jedna z ponizszych opinii, slowa, ze "trzeba wziasc sie w garsc" to ja moge uslyszec od kazdego napotkanego znajomego. Nie slyszalam o tym, aby lekarz leczacy chorego na depresje stosowal tego typu metody terapii. Poza tym spychologia, odsylanie do psychologa, schematyczne leki, ktore u mnie akurat n ie dzialalyt o czym pinformowalam Pania doktor, ale nie bardzo sie tym przejela kwitujac to, ze "to dory lek i musi pomoc, a jakos inni sie nie skarza" Wyszlo na to, ze wydziwiam i powinnam sie troche skupic no nie kwestionowac dzialania lekow tylko grzecznie przyjmowac wszystko co mi doktor przepisuje, bo przeciez innym pomaga ( lek - watpie zeby pani doktor ).Nie polecam, niezbyt uprzejma, zero ciepla, empatii itd. Nie przewiduje ponownej wizyty.

Pacjentowi w ciężkiej depresji mówi żeby "wziął się w garść" -to książkowy błąd, widać że kompletnie nie rozumie tej choroby, odradzam !

Zdecydowanie odradzam. Zadufana w sobie. Nie budząca zaufania. Jej kompetencje można podważyć.