dr n. med. Danuta Kuśnierczyk-Grochowina

3,3
3,3
3,5
3,2

Niestety potwierdzam negatywne opinie pozostawione przez wczesniejszych pacjentow. Moje leczenie zakonczylo sie kilka lat temu. Nie komentowalam wczesniej, ale nieprzyjemne uczucie po zakonczeniu leczenia pozostalo. Dlugie kolejki oczekiwania, a sama wizyta w ekspresowym tempie. Nie rozumiem, dlaczego najwiecej korekt i dokrecan robila mi corka Pani ...

Moje leczenie zakonczylo sie kilka lat temu. Nie komentowalam wczesniej, ale nieprzyjemne uczucie po zakonczeniu leczenia pozostalo. Dlugie kolejki oczekiwania, a sama wizyta w ekspresowym tempie. Nie rozumiem, dlaczego najwiecej korekt i dokrecan robila mi corka Pani doktor. Pomimo, ze leczylam sie dlugo, a czasem urwal sie zamek przed kolejna wizyta, corka zawsze brala ode mnie pieniadze. Bardzo roszczeniowa i nastawiona na zarobek osoba. Niedelikatna, nieprofesjonana. Od tamtego czasu regularnie nosze aparat retencyjny. Jednak w tym roku stomatolog skierowal mnie do ortodonty. Okazalo sie, ze poprzednie leczenie zostalo zle przeprowadzone. W listopadzie zakladam kolejny aparat.
Nie polecam nikomu. Na rynku jest obecnie wiele fachowych lekarzy.

Czytam opinie i to niestety prawda - przed założeniem aparatu p. doktor jest miła, ale po jego założeniu człowiek ma wrażenie, że "odbębnia" kolejnych pacjentów. Pacjenci umawiani co 10-15 minut. Zamiast pani doktor dokręcają i kontrolują asystentki. 5 minut - maksymalnie tyle trwa kontrola. Pacjent nie czuje się indywidualnie, atmosfera pośpiechu, jakby chcieli tam zrobić "jak najszybciej". Niestety, bardzo idą na ilość, gubią jakość.

Bardzo miła pani doktor. Przypadek mojego syna był bardzo nietypowy i poważny zarazem. Panią doktor polecił mi profesor z kliniki chirurgii szczękowej i przy okazji wspomniał że byle kto się nie podejmie albo schrzani, miał rację. Leczenie było długie ale rezultaty przeszły nasze oczekiwania. Przy okazji wspomnę że niejednokrotnie płaciliśmy mniej za wizytę np kontrolną lub wcale. Pani doktor to fachowiec w swojej dziedzinie

serdecznie polecam każdemu Panią doktor! Pani doktor podjęła się leczenia mojej skomplikowanej wady bez usuwania zębów, podczas gdy inni lekarze proponowali wyrywanie górnych dwójek! zawsze miła i uśmiechnięta, tłumaczy chętnie na czym polega istota problemu.

Ta pani ma za dużo dyplomów wiszących w poczekalni, a za mało umiejętności. Nie zwraca uwagi na życzenia pacjenta. Poświęca mu za mało czasu. Źle tłumaczy plan leczenia. Pani jest nieuprzejma dla pacjentów. Zdecydowanie nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Zabrze"?

Stomatologia Rodzinna" s.c.
3 Maja 55/1