dr n. med. Danuta Kuśnierczyk-Grochowina

3,1
3,4
3,6
3,2

Czytam opinie i to niestety prawda - przed założeniem aparatu p. doktor jest miła, ale po jego założeniu człowiek ma wrażenie, że "odbębnia" kolejnych pacjentów. Pacjenci umawiani co 10-15 minut. Zamiast pani doktor dokręcają i kontrolują asystentki. 5 minut - maksymalnie tyle trwa kontrola. Pacjent nie czuje się indywidualnie, atmosfera pośpiechu, jakby chcieli tam zrobić "jak najszybciej". Niestety, bardzo idą na ilość, gubią jakość.

Bardzo miła pani doktor. Przypadek mojego syna był bardzo nietypowy i poważny zarazem. Panią doktor polecił mi profesor z kliniki chirurgii szczękowej i przy okazji wspomniał że byle kto się nie podejmie albo schrzani, miał rację. Leczenie było długie ale rezultaty przeszły nasze oczekiwania. Przy okazji wspomnę że niejednokrotnie płaciliśmy mniej za wizytę np kontrolną lub wcale. Pani doktor to fachowiec w swojej dziedzinie

serdecznie polecam każdemu Panią doktor! Pani doktor podjęła się leczenia mojej skomplikowanej wady bez usuwania zębów, podczas gdy inni lekarze proponowali wyrywanie górnych dwójek! zawsze miła i uśmiechnięta, tłumaczy chętnie na czym polega istota problemu.

Ta pani ma za dużo dyplomów wiszących w poczekalni, a za mało umiejętności. Nie zwraca uwagi na życzenia pacjenta. Poświęca mu za mało czasu. Źle tłumaczy plan leczenia. Pani jest nieuprzejma dla pacjentów. Zdecydowanie nie polecam.

0 umiejętności + 0 delikatności + 0 uprzejmości + brak czasu dla pacjenta + radość z niezasłużonych zysków + nie wiem za co zdobyte dyplomy wiszące w poczekalni = pani dr danuta kuśnierczyk - grochowina

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Zabrze"?

3 Maja 55 lok. 1
Ortodoncja Tarnawscy