dr n. med. Danuta Kuśnierczyk-Grochowina

Ortodonta

2,9

Gorąco polecam ! Uśmiech piękny -jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia ! Pełen profesjonalizm i miła obsługa!

Polecam! Mam piękny uśmiech pomimo , iż leczenie było bardzo trudne! Dziękuję za trud i poświęcenie .

Nareszcie mogę napisać opinię, po 4 latach leczenia. Odradzam wszystkim. Na pierwszej wizycie właścicielka roztacza urok, wychodzi się naprawę zadowolonym, na następnych jest tylko gorzej. Gdyby jeszcze prowadziła leczenie właścicielka (Pani Danuta), to byłoby znośnie, ale niestety po przyjściu, czeka się, kto cię zaprosi do gabinetu, i wtedy wkracza jej córka, która jest dentystką i niewiele ma wspólnego z ortodoncją (potrafi opowiadać tylko o swoich wyjazdach na narty w Alpach), taki brak kompetencji, że aż rażący dla laika. Idą na ilość, a nie na jakość i kwestia finansowa... np. po nowym roku 2020 podnieśli cenę za jeden łuk o 50 zł (bo podobno wszyscy podnoszą), żeby zaraz w kwietniu podnieść o kolejne 100zł, (bo pandemia i dezynfekcja). W ramach owych 100zł dostałam reklamówkę jednorazową (żeby schować tam torebkę), parę rękawiczek i ochraniacze na nogi...zapomnieli zdezynfekować dłonie pacjentowi...

Leczyłam się u pani doktor ładnych kilka lat temu. Moim problemem był zatrzymany ząb. Niestety konieczny był zabieg chirurgiczny w celu odsłonięcia zęba (był w podniebieniu), w związku z czym założono mi aparat tydzień wcześniej, żeby nie męczyć mnie po zabiegu - bezpośrednio po zabiegu założono tylko zamek na odsłonięty ząb. Pani doktor ściągnęła go do łuku i teraz mogę cieszyć się pełnym uśmiechem. Wszystkie wizyty wspominam dobrze, w miłej atmosferze, nie były drogie. Pani doktor jest bardzo empatyczna, zaangażowana. Wszyscy znajomi, którym poleciłam ten gabinet byli i są bardzo zadowoleni z efektów leczenia i podejścia pani doktor.

Dziś byłam tam po raz ostatni. Nie polecam miejsca, człowiek cxuje się jak w dawnej psnstwowej placowce a nie prywatnej przychodni. Dlugie terminy oczekiwania, a po 2 miesiącach człowiek czeka 1,5 godziny w kolejce by wejść na 5 minut. Tyle trwa dokrecanie aparatu. Lekarz nie miły, nie tłumaczy tylko z wyższością poucza. Córeczka za każdym razem płakała jak tam jechaliśmy. Tylu lekarzy jest wiec jak nie zmienia podejścia to beda mieli puste korytarze. Ja dziś bylam ostatni raz. Zmieniam lekarza.

Bardzo nieprofesjonalna obsługa, panie niemiłe,na moją opinie ze nie chce zdejmować aparatu bo zeby są dalej Krzywe, gdzyż ja i nie tylko ja te nierówności wyraźnie zauważam panie odpowiadały że i tak jest duża różnica i zdejmujemy bo było duzo gorzej, ściąganie gumeczek kończyło sie u mnie tym że miałam ich pełno na języku a nawet juz w gardle, przy zdejmowaniu zameczka również była podobna sytuacja przez co go połknęłam, a pani nagle stwierdziła ze go potrzebuje nie wiedząc nawet ze wrzuciła mi go do gardła co sprawiało duży dyskomfort, młodsza pani w chwilach niepewności które zdążały sie notorycznie bądź nieumiejętnosci postawienia decyzji jak postąpić w danej sytuacji wołaala starszą panią a ta twierdziła ze teraz nie ma czasu, przez co była mi robiona prowizorka i umawianie przez to na kolejną wiaytę ponownie na której stwierdzano ze nie było dla mnie znowu czasu, panie co chwile zmieniały zdanie odnośnie wyrywania zębów, na jednej wizycie kazały mi nic nie robić z zębem, na drugiej aby koniecznie wyrwać i tak na zmianę

Niestety potwierdzam negatywne opinie pozostawione przez wczesniejszych pacjentow. Moje leczenie zakonczylo sie kilka lat temu. Nie komentowalam wczesniej, ale nieprzyjemne uczucie po zakonczeniu leczenia pozostalo. Dlugie kolejki oczekiwania, a sama wizyta w ekspresowym tempie. Nie rozumiem, dlaczego najwiecej korekt i dokrecan robila mi corka Pani doktor. Pomimo, ze leczylam sie dlugo, a czasem urwal sie zamek przed kolejna wizyta, corka zawsze brala ode mnie pieniadze. Bardzo roszczeniowa i nastawiona na zarobek osoba. Niedelikatna, nieprofesjonana. Od tamtego czasu regularnie nosze aparat retencyjny. Jednak w tym roku stomatolog skierowal mnie do ortodonty. ...

Moje leczenie zakonczylo sie kilka lat temu. Nie komentowalam wczesniej, ale nieprzyjemne uczucie po zakonczeniu leczenia pozostalo. Dlugie kolejki oczekiwania, a sama wizyta w ekspresowym tempie. Nie rozumiem, dlaczego najwiecej korekt i dokrecan robila mi corka Pani doktor. Pomimo, ze leczylam sie dlugo, a czasem urwal sie zamek przed kolejna wizyta, corka zawsze brala ode mnie pieniadze. Bardzo roszczeniowa i nastawiona na zarobek osoba. Niedelikatna, nieprofesjonana. Od tamtego czasu regularnie nosze aparat retencyjny. Jednak w tym roku stomatolog skierowal mnie do ortodonty. Okazalo sie, ze poprzednie leczenie zostalo zle przeprowadzone. W listopadzie zakladam kolejny aparat.
Nie polecam nikomu. Na rynku jest obecnie wiele fachowych lekarzy.

Czytam opinie i to niestety prawda - przed założeniem aparatu p. doktor jest miła, ale po jego założeniu człowiek ma wrażenie, że "odbębnia" kolejnych pacjentów. Pacjenci umawiani co 10-15 minut. Zamiast pani doktor dokręcają i kontrolują asystentki. 5 minut - maksymalnie tyle trwa kontrola. Pacjent nie czuje się indywidualnie, atmosfera pośpiechu, jakby chcieli tam zrobić "jak najszybciej". Niestety, bardzo idą na ilość, gubią jakość.

Bardzo miła pani doktor. Przypadek mojego syna był bardzo nietypowy i poważny zarazem. Panią doktor polecił mi profesor z kliniki chirurgii szczękowej i przy okazji wspomniał że byle kto się nie podejmie albo schrzani, miał rację. Leczenie było długie ale rezultaty przeszły nasze oczekiwania. Przy okazji wspomnę że niejednokrotnie płaciliśmy mniej za wizytę np kontrolną lub wcale. Pani doktor to fachowiec w swojej dziedzinie

serdecznie polecam każdemu Panią doktor! Pani doktor podjęła się leczenia mojej skomplikowanej wady bez usuwania zębów, podczas gdy inni lekarze proponowali wyrywanie górnych dwójek! zawsze miła i uśmiechnięta, tłumaczy chętnie na czym polega istota problemu.