lekarz Danuta Lewiecka

Dermatolog

Ja niestety nie jestem zadwolona z usług pani doktor. Jest owszem miła i dobrze się z nią rozmawia, ale chyba brakuje jej wiedzy, albo doświadczenia. Nie wiem. W każdym razie nie udało jej się wyleczyć mojej przypadłości.

Niezwykle sympatyczna, ale co najważniejsze - kompetentna Pani doktor. Świetne podejście do pacjenta, trafione leczenie. POLECAM!

Pani doktor leczyła od zawsze całą moją rodzinę- od wielu laty. I każdy jest zadowolony z pomocy jaką oferuje. I ma niesamowite poczucie humoru

Wspaniały lekarz. Miałam okazję poznać kilku dermatologów ale przez wszystkich byłam traktowana szablonowo, podobne maści, antybiotyki-bez efektu!Pani doktor podczas pierszej wizyty szczegółowo wypytała o dotychczasowe leczenie, co skutkowało, po czym nie widac było efektów, nie żałowała czasu. Poprawą cieszyła się razem ze mną. Złoto, nie lekarz!!!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Wrocław"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44