lekarz Danuta Mermer-Kutek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Mojemu synkowi uratowała życie. Pani Dr. zdiagnozowała mojego synka na pierwszej wizycie

Wspaniała pani doktor zyczliwa kompetentna leczę uniej córke juz prawie 16 lat bardzo dobrze prowadzi leczenie jezeli cos się dzieje mozna zadzwonic udzieli rady zareaguje .Córka jest chora na Dziecięce Porazenie Mózgowe Padaczkę Zwapnienie Tylnego płata mózgu Dzięki pani doktor bardzo dobrze funkcjonuje POLECAM

POLECAM LECZYŁAM CÓRCIĘ U NIEJ 2 LATA

POLECAM LECZYŁAM CÓRCIĘ U NIEJ 2 LATA

Dr postawiła mojemu synowi taka diagnoze że coś strasznego!okrutna ,ciezka chorobę którą lekarze z CZD wylkuczyli do tego leki na padzaczkę ktore były zbedne!

Trafiłam do Szpitala Specjalistycznego, z 2,5 letnią córeczką z podejrzeniem o epi. Miała mieć zrobiony planowany wcześniej rezonans magnetyczny.Prowadziła ją dr Mermer-Kutek, leżałyśmy tydzień czasu i nie miała robionych żadnych badań, ani obserwacji.Córeczka rozchorowała się, co automatycznie dyskwalifikowało ją do planowanego badania. Gdzie tu sens i logika? Jesteśmy z innego miasta, koszty poniesione, Dziecko nie zdiagnozowane. Zdecydowanie odradzam!!!

Znakomita lekarka. Leczę syna od wielu lat i jestem zadowolony. Lekarz zapisuje odpowiednie leki. Syn nie ma napadów.

uważam, że to bardzo dobry specjalista,Pani dr jest skromna, rzeczowa i ostrożna.To lekarz z powołania.

leczylam swoją corkę u pani dr, zdiagnozowano padaczkę, dzięki solidneu podejściu pani dr, moja córeczka nie ma dzisiaj napadów. To rzetelny lekarz

Pani doktor nie poswięciła mi wiecej niz 15 sekund mówiąc na korytarzu szpitala, właściwie w biegu ,że moje dziecko ma padaczkę i pobiegła dalej a ja zostałam z druzgocaca diagnozą bez możliwości zadania pytań co do rokowań. Nie wiem jak pani doktor prywatnie traktuje rodziców swoich pacjentów ale w państwowej placówce widocznie nie ma tego w zakresie swoich obowiązków żeby poswiecić czas na wyjasnienie rodzicom istoty schorzenia. Takie było moje doswiadczenie z ta panią.

MOZE KOMUS POMOGLA ALE WIEKSZOSC PRZYPADKOW KTORE ZNAM ZOSTALY ZLE POTRAKTOWANE PRZEZ PSEUDO PANIA DOKTOR. NIE ZNA WIELU CHOROB NEUROLOGICZNYCH I ABSOLUTNIE NIE POTRAFI POMOC. WSZYSTKIE JEJ PRZYPADKI TO ULUBIONA JEJ ALBO TYLKO JEJ ZNANA PADACZKA, NAWET JAK KOMUS DRGA POWIEKA DRGA. ZDEGRADOWAL BYM JA JUZ DAWNO. TAK NAPRAWDE KOMUS TAM POMOGLA ALE WIELU DZIECIOM PO POROSTU ZASZKODZILA. UDAJE ZE ZNA PROBLEM I NA SILE DAJE ROZNE TABLETKI NIE BACZAC NA SKUTKI UBOCZNE. O AUTYZMIE NIE WIE NIC I UWAGA RODZICE !!!! AUTYZM PANI DANUTA LECZY LEKAMI NA PADACZKE KTORE HAMUJA ROZWOJ DZIECKA. WIEM BO TAK ZROBILA Z MOIM DZIECKIEM KTORE DZIEKI NIEJ DO KONCA ZYCIA BEDZIE ...... NIEPELNOSPRAWNE. I TO JEST MOJ PROBLEM, ONA UMYLA RECE. DOMYSLCIE SIE CO BYM JEJ ZROBIL......