lekarz Danuta Meyer

Godna polecenia jest też Pani Doktor Danuta Meyer.Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta z bardzo dużą wiedzą i cierpliwośćą.Polecam

lekarz godny polecenia, przy każdej wizycie umie wytłumaczyć leczenie, jest uprzejma i ma bardzo dobre podejście do pacjenta.

Pani doktor Meyer jest bardzo dobra lekarka, kompetentną, poświęca pacjentom tyle czasu ile jest potrzebne. Miła, empatyczna i wyjaśnienia wszystkie wątpliwości. POLECAM

Super lekarz Pani Doktor Meyer z sercem podchodzi do pacjenta polecam z czystym sumieniem aby tylko tacy byli lekarze jak Pani Danusia pozdrawiam serdecznie

Leczę się u Pani Sobiło od wielu lat i złego słowa nie mogę powiedzieć z uwaga wysłucha zbada skieruje zrobi badania laboratoryjne, ale ze większa ilość ludzi chodzi do Sobiło, to zdarza mi się chodzić do Pani Meyer która też jest bardzo dobrym lekarzem...z niczym nie ma problemu poprosi się o przekaz do specjalisty, to się dostanie(jak jest ku temu podstawa) czy skierowanie na badania laboratoryjne...Nie wymądrza się jak ten Handke, czy Cebulska która ma huśtawki nastrojowe... Także polecam Panią doktor Meyer...

Pani doktor Meyer jest niemiłą, niesympatyczną osobą. Robiącą problemy z wypisaniem skierowania do poradni specjalistycznej.Jestem bardzo zażenowana wizytą u tej pani, więc jej nie polecam.

Świetny lekarz i fachowiec. Nie udaje wszechwiedzącą jak dr Handke czy Krzyżostaniak tylko kieruje na badania i do specjalisty. Polecam.

Pani doktor uprzejma dla pacjenta, interesuje się jego zdrowiem, czas wizyty poświeca pacjentowi, godna polecenia, dobry lekarz

Nigdy więcej, podejście recepcji i p. Meyer do pacjenta to największe chamstwo z jakim się w życiu spotkałam. Przychodnia czynna do godziny 18, godziny przyjęć przez lekarza 13-18. Dzwonię o godzinie 17, rejestracja informuje mnie, że p. doktor nie ma już na dziś żadnego terminu tylu ludzi. O godzinie 17.25 wchodzę do środka - przychodnia pusta, a pani Meyer siedzi z telefonem w rejestracji pisząc sobie smsy i popijając kawkę. Pytam więc ponownie czy faktycznie do żadnego lekarza nie można się zapisać na co p. 'doktor' z łaską do recepcji 'no to niech pani zapisze panią na jakiś tam termin'. Na pytanie czy jest tak bardzo zajęta telefonem i kawą, że faktycznie dziś nie może mnie przyjąć obrażonym tonem przy wszystkich pyta 'no to o co chodzi'? Prostacka lekarka i wspomagająca kłamstwami jej nieróbstwo rejestracja. Sprawę zgłoszę do izby lekarskiej. Przy poprzedniej wizycie i zgłoszeniu problemów z sercem lekarka stwierdziła bez żadnego badania czy skierowania na nie 'no to pewnie coś z tam z kręgosłupem'. Tacy ludzie nie nadają się nawet na weterynarza!