lekarz Danuta Mielczarek

Gastroenterolog, Internista

Lekarz godny polecenia. Kompetentny fachowiec, wszystko wyjaśnia, serdecznie podchodzi do pacjenta i trafnie dobiera leki.

Doskonały fachowiec a do tego po prostu człowiek o wielkim sercu.

Doskonały fachowiec a do tego po prostu człowiek o wielkim sercu.

Bardzo obawiałam się gastroskopii. Niestety była konieczna. Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła mi przebieg badania co podziałało uspokajająco. Jak się okazało badanie nie było aż tak nieprzyjemne jak myślałam a pozwolił ustalić rozpoznanie. Od tygodnia pobierał leki i czyję się znacznie lepiej. Dziękuję.

Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu,dokładnie analizuje wyniki i zleca potrzebne badania. Polecam

Panie Doktor jest bardzo uprzejma ,dokładnie tłumaczy ,godna polecenia

Panie Doktor jest bardzo uprzejma ,dokładnie tłumaczy ,godna polecenia

Bardzo miła Pani doktor, ma podejscie do pacjenta. Polecam

Bardzo miła Pani doktor, ma podejscie do pacjenta. Polecam

Lekarz budzący zaufanie,opis badania oraz przebieg leczenia wyjaśnia rzeczowo i zrozumiale.Badanie przechodzi się komfortowo i bez bólu.Panią doktor polecam z czystym sercem na własnym doświadczeniu.

lekarz o wielkim sercu, który potrafi spokojnie wyjaśnić problem zdrowotny i wytłumaczyć przebieg leczenia, leki przepisywane przez Panią doktor pomagają. POLECAM każdemu w oparciu o własne doświadczenie.