lekarz Danuta Moś

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

To dentystka bardzo słaba,ja byłam u niej 2 razy i r razy wypadła mi plomba,co najgorsze puzniej niechciała naprawić zepsutego zęba poniewaz spuzniłam się tylko 15 min do gabinetu a ona sama niemiała ani 1 klienta wtedy i prosząc i przepraszając za spuznienie i ze muszę teraz zrobic bo jadę za granicę i niemogę ponownie przyjechac z powodu zęba nic jej nieprzemówiło,baba się uparła jak wrzód na dupie i wygoniła mnie z gabinetu tak wstrętnego dentysty niema w całej polsce.Ale na szczęście nasz najlepszy dentysta z opolskiej znalazł czas i miło przyjał,polecam wszystkim którzy cenią dobrych dentystów i chcą być zadowoleni na długo.

BARDZO DOBRY STOMATOLOG. Solidna, rzeczowa, miła i kompetentna. Leczy od lat mnie i moją rodzinę. Mam pełne zaufanie. Gorąco polecam!

BARDZO DOBRY STOMATOLOG.

Z całego serca polecam Panią Doktor Danutę Moś. Jak dla mnie bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta, duża wiedza oraz bardzo dobre poczucie humoru, czego niektórym lekarzom brakuje. Polecam wszystkim. Pozdrawiam.

Pani doktor niestety zawiodła mnie na całej lini i nie chodzi tutaj o koszty po opiniach liczyłem na ciut wiecej .teraz niestety mam tylko problem i nie bardzo wierze w to co o niej napisano.przykro mi ale to rozczarowanie i porażka.niestey syn mój tez ma problem czeka go teraz długie ponowne leczenie po nie udanej ręce pani doktor.przykre ale pRawdziwe.nie polecam .

Zdolny stomatolog, robiłem 5 koron wyglądają świetnie. Nie poszedłbym do nikogo innego. Szczerze polecam. Koledzy w pracy nie mogą uwierzyć w mój uśmiech :). Polecam i dziękuję Pani Doktor. Moi koledzy już się zapisali......

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Tarnowskie Góry"?

Tarnowskie Góry

Praktyka Dentystyczna Andrzej Sobiegała