lekarz Danuta Otręba

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Dzisiaj byłam na pomocy całodobowej z dzieckiem i jak dla mnie bardzo sympatyczna lekarka wszystko wytłumaczyła co u jak więc ja polecam dobre podejście do 3 latka. Dziękuję Pani doktor i pozdrawiam

Pani doktor to koszmar zero ale to zero kultury wydzieranie się na pacjenta i problem z wypisaniem recepty darmowej dla dziecka która mu się należy w przewlekłej chorobie. Ta kobieta nie powinna pracować w służbie zdrowia.

Masakra taki człowiek nie powinien leczyć nawet zwierząt problem z wypisaniem darmowej recepty 3 letniemu dziecku nie życzę nikomu spotkania z tym człowiekiem

Jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo, by wystawić opinie „ Pani Doktor”. Osobie, która ma służyć pomocą, a przede wszystkim wykazać się podstawową kulturą osobistą. Brak empatii. Brak zaangażowania, brak pomocy, najlepiej by Pani już nie miała kontaktu z żadnym pacjentem.

Koszmar senny, nie lekarz. Zaprzeczenie pomocy, empatii, współczucia dla małego, cierpiącego pacjenta. Jakim cudem ludzie tak agresywni, pozbawieni podstawowych zasad kultury trafiają do służby zdrowia. Nie życzę żadnemu dziecku spotkania z tą kobietą. To trauma na całe życie.

Brak kultury, pretensje do pacjenta, że przeszedł i zajmuje czas.. Prawdziwy lekarz bez powołania...

Lekarz pediatra ,ktory pracuje w pogotowiu ratunkowym na dyżurach To rzadkość zwykle pediatrzy apokojnie dorabiają sobie w prywatnych gabinetach lub w przychodniach bo pediatrów ogólnie brakuje i miejsc pracy dla nich jest mnóstwo tylko ,ze rodzice szybko się zorientują ,ktory pediatra jest co wart .Pani dr jest z tych co na pewno nie pomogą Nawet na zastrzyk zlecony z przychodni,a w terminie świątecznym odsyła z pogotowia do szpitala bo nie jest wstanie zabezpieczyc dziecko gdyby cos się zadziało przy zastrzyku.To co to za dr ,ktory dosc ,ze nie potrafi leczyc to jeszcze jako obstawa pogotowia nie jest wstanie zabezpieczyc paacjenta przy zatrzykach To po co ona tam ? Dla ????Czy tacy mają byc współczesni lekarze? Masakra ,strach si€ bać chorować!!!!!

Bardzo dobra Pani Doktor. Super podejście do dzieci. Zawsze wszystko wytłumaczy i doradzi. Diagnozy trafne. Uprzejma zarówno w przychodni jak i prywatnie. Gdy się coś dzieje z dzieckiem przyjmie w domu nawet o północy. POLECAM