lekarz Danuta Pawlarczyk-Burdajewicz

wyjątkowa lekarka z podejściem do dzieci, mam do niej wielkie zaufanie gdyż prowadzi moje dziecko które ma bardzo dużą wadę wzroku tak że wzrok się poprawia

JESTEŚMY PO WIZYCIE U DR BURDAJEWICZ-TOTALNA PORAŻKA KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU STRATA CZASU I PIENIĘDZY OD WIZYTY MINĘŁO TROCHĘ CZASU A JA NIE MOGĘ DOJŚĆ DO SIEBIE

leczę się u tej Pani doktor 11 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. trafiłam do niej bo inni lekarze nie mogli u mnie rozpoznać poważnej wady nerwów wzrokowych. tamta Pani pielęgniarka co pomaga nie wzbudza we żadnych negatywnych emocji. pacjentka.

leczę się u tej Pani doktor 11 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Moja córka trafiła do Pani Doktor w wieku trzech lat,została otoczona bardzo dobrą opieką,ćwiczenia ,badania kontrolne ,okularki ,aby w wieku sześciu lat doczekać się operacji oka . Operację przeprowadziła Pani Burdajewicz,po zezie córki nie ma śladu i od wielu lat nie nosi okularów .Pani Doktor zawsze była dla nas uprzejma i miła ,córka mio wspomnina P

ODRADZAM TEGO LEKARRZA. Gdybyśmy 3 lata temu jej posłuchali nasze dziecko nie widziałoby na jedno oko. Wg niej wszystko było ok mimo, iż widzieliśmy,że małej ucieka oko. Wybitny specjalista??? Śmiech na sali. Pomoc uzyskaliśmy dopiero w Krakowie. Córka miała zeza pionowego. Podobno książkowy przykład, a Burdajewicz niestety chyba opuściła ten wykład. Oczywista oczywistość, której Burdajewicz nie zauważyła. Nigdy tam nie pójdę i nikomu nie polecam. Może umie rozpoznać proste wady. Nic poza tym. Podejście do dziecki masakra. Bada dno oka leżąc na dzicku. Wielki gabinet leczenia zeza. Panią Doktor zalecam przuczenie u p. Wójcik w Krakowie. Dzięki niej nasze dziecko poprawnie widzi.

Rewelacyjna pani doktor, nasze dziecko bardzo ją polubiło. Bardzo niesympatyczna i oschła jest pani pielęgniarka, my sami przed nią czujemy respekt, a dziecko się jej boi.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Brak podejścia do dzieci. Pani doktor poświęca mało czasu pacjentowi, nie tłumaczy przyczyny choroby i metod leczenia. Informuje jedynie, że stan może sie pogorszyć i nic nie można na to poradzić. Nie wzbudza zaufania i jest niezbyt uprzejma nawet w trakcie prywatnej wizyty.

Polecam bardzo sympatyczna i dobra Pani Doktor!!

Polecam bardzo sympatyczna i dobra Pani Doktor!!

Jeśli rodzice chcą zbadać swoje dziecko, bardzo stanowczo odradzam panią Burdajewicz!!

Kobieta może badać dorosłych i może zwierzęta, ale o podejściu do dzieci nie ma pojęcia. Byłam z dzieckiem u wielu lekarzy i jeszcze nigdy nie spotkiałam się u lekarza podobno dziecięcego z takim brakiem podejścia do dzieci. A później się dziwi, że dziecko nie chce współpracować-ja też bym nie chciała na jego miejscu.