lekarz Danuta Piotrowska-Wejroch

Chirurg onkolog

Szczerze odradzam. Byłam na wizycie, pani pobieżnie obejrzała zmiany i zbagatelizowała wszystkie, które klasyfikowane były od lat do obserwacji. Również zbagatelizowała informacje, że miałam usuwane zmiany. Nie używała do oceny dermaskopu. Na koniec wizyty powiedziała, że zajmuje jej czas i mam więcej nie przychodzić, bo nie ma mi co wycinać, a ona nie zajmuje się profilaktyką. Nadmiernie , że mam taką ilość różnego rodzaju zmian skórnych, że dotychczas wszyscy lekarze dermatolodzy kazali mi pojawiać się co najmniej raz do roku w celu oceny zmian skórnych. Opryskliwy lekarz, bez empatii i kultury osobistej. Pani po skończeniu badania odwróciła się tyłem w gabinecie do mnie i kompletnie ignorując mnie zaczęła rozmawiać z asystentką o swoich planach na dalszą część dnia. Nie udzieliła mi żadnej informacji.

Kontrola zmian skórnych w Poradni Profilaktyki Nowotworów Skóry. Oględziny pobieżne, dwie zmiany przez kilku innych dermatologów kwalifikowane do usunięcia (z powodu wielkości i położenia) zbagatelizowane. Jeśli tak ma wyglądać profilaktyka nowotworów, to nie wróżę sukcesów :(

DOKTOR PIOTROWSKA JEST NIESAMOWITĄ OSOBĄ I SPECJALISTĄ.DZIĘKI JEJ SZYBKIEJ REAKCJI MIAŁAM BŁYSKAWICZNIE POSTAWIONĄ DIAGNOZĘ I TAK SAMO BARDZO SZYBKO ZACZĘTE LECZENIE.JESTEM JEJ BARDZO ZA TO WDZIĘCZNA.

Miałam wyjątkowo nieprzyjemne i przykre doświadczenia z panią dr Piotrowską. Począwszy od źle wykonanego zabiegu, przez aroganckie zachowanie wobec pacjenta, po nieetyczną postawę względem innych lekarzy (współpracowników). Uważam, że dr Piotrowska jest niekompetentnym lekarzem i pozbawionym poczucia przyzwoitości człowiekiem. Bardzo żałuję, że do niej trafiłam.

Bardzo dobry lekarz ,mówiący wprost o chorobie ,potrafi zrozumieć i doradzić,z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Wspaniała kobieta...Małgorzata Olszewska -wdzięczna pacjentka.

Poszłam do pani doktor zachęcona pozytywnymi opiniami. Teraz, po wizycie, jestem nimi zaskoczona. Zastałam już od drzwi osobę bardzo nieuprzejmą, traktującą pacjenta jak zło konieczne. Wystarczyła jej sama sucha informacja, że przyszłam z guzem piersi (żadnych szczegółów), żeby zawyrokować, że to nic poważnego. Pani doktor nie słucha, jest opryskliwa, nie wyobrażam sobie jak można zaufać i pójść pod nóż do kogoś takiego. Szczerze odradzam.

Pani Doktor podeszła do zabiegu bardzo profesionalnie.Mieliśmy kaszaki na policzku i czole.Po wizycie wyszlismy uśmiechnięci. Bardzo dziękujemy Pani Doktor.

Osoba godna zaufania bardzo szybko podjęła decyzję o usunięciu guzka z piersi właściwa osoba na właściwym miejscu - dziękuję bardzo Pani Doktor

Wyjątkowy lekarz: bardzo miła, a przy tym konkretna, kompetentna i fachowa. Po operacji wszystko szybko i ładnie się zagoiło. Lekarz z powołania i z wielką pasją ratowania życia.

Pani doktor godna zaufania moim zdaniem nie tylko świetny specjalista ale jest po prostu dobrym człowiekiem.