Danuta Pluta-Wojciechowska

Logopeda

Piszę ten komentarz jako studentka logopedii, która miała ogromną przyjemność uczestniczenia w szkoleniu prowadzonym przez panią profesor. Tacy specjaliści zdarzają się bardzo rzadko! Kultura osobista na najwyższym poziomie oraz wiedza, która jest przeogromna. Przebywanie w towarzystwie pani profesor to sama przyjemność!

Pani Danuta prowadzi leczenie logopedyczne mojego syna od ponad 10-lat. Efekty tego leczenia określiłbym na 4.5/5 - te pół punktu brakuje jedynie dlatego że młody często zapomina o ćwiczeniu wymowy poza gabinetem. Cena konsultacji (80zł) dość spora przy częstych wizytach, jednak dla nas przyjeżdżających do gabinetu raz w miesiącu jest do przyjęcia. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam :)

Zdecydowanie polecam i pozdrawiam :)

jest wspaniala i pomaga jej terapia daje efekty ale niewszytkich stac na pania logopede uwazam ze cena 80,00zl za 45 minut jest duza kwota i niewszystkich na to stac kwota 50,00 zl moim zdaniem byla by wystaczajaca jezeli ktos chodzi dwa razy w tygodnie przez caly miesiac to jest ogromna kwota stali klijenci powinni placic mniej pozdawiam pacjentka

Wszystkim bardzo polecam - bardzo miła i w pełni zaangażowana osoba. No i oczywiście z efektami leczenia :)

Wysoki poziom wiedzy i kompetencji pani dr oraz przejmująca serdeczność i nieukrywana miłość do dzieci wywarły na mnie olbrzymie wrażenie. Dzisiejszy wykład pani dr nagrodzono brawami. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Dzisiejszy wykład pani dr nagrodzono brawami.
Dziękujemy i pozdrawiamy!

Polecam przesympatyczną i nadzwyczaj kompetentną Panią logopedę

Polecam przesympatyczną i nadzwyczaj kompetentną Panią logopedę

Również jestem studentką pani Pluty-Wojciechowskiej i potwierdzam jej wysokie kompetencje... Ze wsszystkich poznanych logopedów-praktyków ją oceniam najlepiej. Ma cudowne podejście do dzieci i jeszcze lepsze do ich rodziców:-)

pacjentką Pani Dr D. Pluty - Wojciechowskiej nie byłam, ale jestem jej studentką... moi drodzy! nigdy w życiu nie spotkałam specjalisty tak wspaniałego jak Pani Danuta. POLECAM !!!!!!!! nie da się opisać słowami, jak wspaniała jest to osoba !!!

Gorąco polecam, miła, sympatyczna, kompetentna lekarka. Bardzo szybko widać efekt jej terapi.

Gorąco polecam !!! Gdyby wszyscy specjaliści byli tacy to nasza opieka specjalistyczna byłaby nienaganna