Danuta Pluta-Wojciechowska

Logopeda

Pani Danuta prowadzi leczenie logopedyczne mojego syna od ponad 10-lat. Efekty tego leczenia określiłbym na 4.5/5 - te pół punktu brakuje jedynie dlatego że młody często zapomina o ćwiczeniu wymowy poza gabinetem. Cena konsultacji (80zł) dość spora przy częstych wizytach, jednak dla nas przyjeżdżających do gabinetu raz w miesiącu jest do przyjęcia. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam :)

Zdecydowanie polecam i pozdrawiam :)

jest wspaniala i pomaga jej terapia daje efekty ale niewszytkich stac na pania logopede uwazam ze cena 80,00zl za 45 minut jest duza kwota i niewszystkich na to stac kwota 50,00 zl moim zdaniem byla by wystaczajaca jezeli ktos chodzi dwa razy w tygodnie przez caly miesiac to jest ogromna kwota stali klijenci powinni placic mniej pozdawiam pacjentka

Wszystkim bardzo polecam - bardzo miła i w pełni zaangażowana osoba. No i oczywiście z efektami leczenia :)

Wysoki poziom wiedzy i kompetencji pani dr oraz przejmująca serdeczność i nieukrywana miłość do dzieci wywarły na mnie olbrzymie wrażenie. Dzisiejszy wykład pani dr nagrodzono brawami. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Dzisiejszy wykład pani dr nagrodzono brawami.
Dziękujemy i pozdrawiamy!

Polecam przesympatyczną i nadzwyczaj kompetentną Panią logopedę

Polecam przesympatyczną i nadzwyczaj kompetentną Panią logopedę

Wciąż poszukujesz "Logopeda Zabrze"?

dr
Marzena Machoś-Nikodem

Logopeda dziecięcy
Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
3 Maja 10/.
41-800 Zabrze

Zabrze

GABINET TERAPEUTYCZNY - Psychoterapia, Logoterapia
Plac Krakowski 10 (III piętro)
41-800 Zabrze