lekarz Danuta Sawicka-Wilk

Internista, Lekarz rodzinny

2,2

Nieuprzejma dla pacjenta,(wydarła się na mnie jak się zapytałam czy mnie przyjmie) brak szacunku arogancka i chamska. Nie polecam nikomu.

Kompetenty fachowiec ,wspaniały lekarz rodzinny i humanista

Kompetenty fachowiec ,wspaniały lekarz rodzinny i humanista

Zero badan, zero skierowań diagnoza bez żadnego badania na chybił trafił, częściej chybił . Wizyta na odwal .

Dziwią mnie poprzednie komentarze,nie wiem na czym polega istota podanych wcześniej informacji...chyba na złośliwości.Moim zdaniem pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem,spełnia w stopniu dobrym oczekiwania pacjenta,ma rozległa wiedzę i naprawdę potrafi pomóc.Kwestia sympatyczności jest odczuciem subiektywnym,każdy może mieć przecież swoje złe dni,dla mnie jest zawsze bardzo miła.Polecam:)

Porażka jako lekarz, nie przyjeżdża na wezwania do chorego. Nieuprzejma dla pacjenta,brak szacunku dla osób starszych , rozumienia że ktoś jest w trudnej sytuacji i potrzebuje pomocy, arogancka i chamska. Odmawia i robi łaskę pacjentowi. Nie polecam nikomu.

Strasznie niemiła i odpychająca, robi łaskę pacjentowi że go przyjmnie, najlepiej zeyby pacjent sam sobie dignoze postawił, porażka!!!