2,1
1,9
2,1

Byłam niedawno na wizycie, od wejścia wyglądało jakbym popełniła przestępstwo przychodząc na umówiona wizytę w czasie choroby. Miałam maseczkę, wchodząc do gabinetu zakaszlałam a pani dr na to "ale proszę spróbować wstrzymać ten kaszel, jakby mi każdy tu tak kaszlał...". Gardło sprawdzone w ten sposob: "proszę na dosłownie sekundę odchylić maseczkę (krótkie zajrzenie z odległości 1-1,5 m)... No brzydkie". :D Bez zadania pytań siedzi się w ciszy. Pani dr, czy to grypowe? - no niekoniecznie grypowe. Aha. A jak płuca? Na pewno nie zapalenie płuc. Coś tam słychać, dlatego antybiotyk. ...

Byłam niedawno na wizycie, od wejścia wyglądało jakbym popełniła przestępstwo przychodząc na umówiona wizytę w czasie choroby. Miałam maseczkę, wchodząc do gabinetu zakaszlałam a pani dr na to "ale proszę spróbować wstrzymać ten kaszel, jakby mi każdy tu tak kaszlał...". Gardło sprawdzone w ten sposob: "proszę na dosłownie sekundę odchylić maseczkę (krótkie zajrzenie z odległości 1-1,5 m)... No brzydkie". :D Bez zadania pytań siedzi się w ciszy. Pani dr, czy to grypowe? - no niekoniecznie grypowe. Aha. A jak płuca? Na pewno nie zapalenie płuc. Coś tam słychać, dlatego antybiotyk. Aha
Tego typu wizyta. Doktor ma doświadczenie, ale podejście do pacjenta nazwijmy to niestety średnie

Lekarz z powołania, trafiłam do przychodni W nieciekawym stanie,godz. 15.00 ,nie zostałam przyjęta, brak numerków,nawet do mnie nie wyszła,nie zapytała co się dzieje,tylko krzyczała z gabinetu,że od 18.00 ambulatoryjna pomoc w szpitalu,nie polecam,od zawsze niemiła,nieuprzejma .p.s. wezwałam pogotowie

GODNY POLECENIA SPECJALISTA ZARÓWNO JAKO PEDIATRA I INTERNISTA.LECZY CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ. ŚWIETNY DIAGNOSTA- DZIĘKI PANI DOKTOR USTAPIŁY U MNIE BÓLE ŻOŁĄDKA. MA DOSKONAŁY KONTAKT Z PACJENTEM.RZECZOWA I PROFESJONALNA.POLECAM

ŚWIETNY DIAGNOSTA- DZIĘKI PANI DOKTOR USTAPIŁY U MNIE BÓLE ŻOŁĄDKA.
MA DOSKONAŁY KONTAKT Z PACJENTEM.RZECZOWA I PROFESJONALNA.POLECAM

Bardzo dobry lekarz, trafiłam z dzieckiem po wizytach u kilku specjalistów, ciągłe bóle brzucha, po diagnozie P. doktor od 2 m-cy bóle ustały. Dziękuję. Polecam. Duże doświadczenie.

Stanowczo odradzam lekarza!! Zupełnie niekompetentna osoba!! Krzyczy i obraża pacjentów. Nie potrafi nawet prawidłowo przepisać recepty, a o diagnozie już nawet nie mówię. Omijać tą osobę jak najdalej!!

Bardzo niemiła pani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikomu nie polecam kontaktu z nią, krzyczy i obraża. Typowy syndrom "lekarza z Radomia". Poniża ludzi, totalne dno...

najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Wydziera się na pacjentów. Nie wypisuję dokładnie recept. Zdecydowanie odradzam

najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia.
Wydziera się na pacjentów. Nie wypisuję dokładnie recept.
Zdecydowanie odradzam