lekarz Danuta Sierzputowska-Kuba

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bardzo dobra Pani Dr. w Wyszkowie. Pani doktor ma rewelacyjne podejście do dzieci, a rodzicom wszystko dokładnie tłumaczy. Zawsze jest miła i uprzejma. Polecam.

Bardzo dobry lekarz.Chodę po Pani doktor prywatnie. Całkowicie zrezygnowałam z lekarza rodzinnego przypisanego dziecku.Pani doktor zawsze jest cierpliwa, uśmiechnięta i wszystko wytłumaczy. Przyjmie nawet późnym wieczorem jeżeli z dzieckiem jest coś nie w porządku.Polecam

Najlepszy lekarz w Wyszkowie. Pani doktor ma rewelacyjne podejscie do dziecka, a rodzicom wszystko dokładnie tłumaczy. Zawsze jest miła i uprzejma. Nigdy nie odmówiła przyjęcia pomimo że dziecko nie było zapisane. Polecam każdej mamie.

Super lekarz,prowadzi moją całą rodzinę i wszyscy są zadowoleni z jej porad.

Super lekarz,prowadzi moją całą rodzinę i wszyscy są zadowoleni z jej porad.

Wizyty różne. zależnie od humory pani doktor. Potrafi być niemiła i dość często się to zdarza. Jeśli chodzi o skierowania na badania, to bardzo skąpo (jak wszędzie). U mojego dziecka podejrzewam chorobę serca, więc badania robię prywatnie. Nie podoba mi się stanie w kolejkach po 1,5-2 godz. Na popołudnie raz zapisy rozpoczynają się o 15,00 innym razem o 15,30. Trudno zrozumieć, dlaczego nie można zapisać pacjenta telefonicznie i dlaczego nie można umawiać na godziny. Po co tworzyć sztuczny tłok. Brak szacunku dla czyjegoś czasu i męczarnia dla małego chorego pacjenta. Właśnie szukam innego lekarza w innej przychodni.

bardzo dobry godny uwagi lekarz z wielką troską podchodzi do dzieci

bardzo dobry godny uwagi lekarz z wielką troską podchodzi do dzieci

Pani doktor jest łagodna i delikatna, w trakcie badania nie czułam się skrępowana, dowiedziałam się co mi dolega i jakie mogą być tego przyczyny. Jestem zadowolona, polecam.

wg. mnie jest lekarzem z powołania, bardzo życzliwa i nie traktuje pacjentów "z góry"

Uprzejma i tłumaczy rodzaj choroby,jej skutki i dokładnie zasady leczenia,bardzo polecam.