lek. dent. Danuta Świec

Protetyk, Stomatolog

U Pani doktor leczę się już 12 lat, odkąd pamiętam jest zawsze miła, uśmiechnięta, cierpliwa i życzliwa. Ona się nie zmienia, taki lekarz to Skarb dla Pacjenta. Dodatkowo leczy się u niej cała moja rodzina i polecam ją wszystkim znajomym, którzy szukają "dentysty bez bólu" - są zachwyceni!

Wspaniała dentyska, uratowała moje zęby po wizytach u dentyski na kasę chorych. Były w fatalnym stanie, zastrzyki znieczulające bezbolesne, porozmawia, zawsze miła i sympatyczna. Naprawdę polecam :)

Bardzo dobry fachowiec.Moje dzieci(10,8 i 5 lat)ją uwielbiają.Szczerze polecam.

Bardzo dobry fachowiec.Moje dzieci(10,8 i 5 lat)ją uwielbiają.Szczerze polecam.

Bardzo dokładna, znieczulenie delikatnie bez bólu, fachowiec,wszystko sterylne używane tylko raz, polecam

Fachowo delikatnie,nowocześnie bez dużego bólu.Byłam już u wielu ta jest doskonałym fachowcem-bardzo dokładna.Polecam.