lekarz Danuta Świeży

Okulista

Niestety z panią doktor nie można było się telefonicznie umówić na prywatną wizytę, pani doktor była nieuprzejma i potraktowała mnie jak jakiegoś intruza, który burzy święty spokój... Kompetencji nie oceniam, bo nie mam podstaw ku temu.

Kompetencji nie oceniam, bo nie mam podstaw ku temu.

Pani doktor konkretna swietny kontakt z dzieckiem (2,5roku) pomimo iz potrzebowalismy drugiej wizyty wpasowala nas na nastepny dzien mimo napietego grafiku -nie policzyla dodatkowo , bardzo uprzejma i mialam wrazenie w odroznieniu od innych lekarzy ze nie spoglada na zegarek kiedy koniec Wizyty. Ogolnie godna polecenia

bardzo dobra polecam chodzę doniej z moim 4letnim synem którego leczy na krótkowzroczność

bardzo dobra Pani doktor.. trafna diagnoza, poleciła mi równiez dobrego alergologa. kompetentna, bardzo miła i pogodna.. polecam

polecam panią doktor leczyla mnie jako dziecko a tera chodzę z synem do niej TO OKULISTA Z POWOLAŃIA

Wciąż poszukujesz "Okulista Rybnik"?

ul.Na Górze

GABINET PSYCHOTERAPII