lekarz Danuta Świeży

Polecam Panią Doktor. Kompetentna okulistka z dużym doświadczeniem. Mam do niej pełne zaufanie jako pacjentka.

Niestety z panią doktor nie można było się telefonicznie umówić na prywatną wizytę, pani doktor była nieuprzejma i potraktowała mnie jak jakiegoś intruza, który burzy święty spokój... Kompetencji nie oceniam, bo nie mam podstaw ku temu.

Kompetencji nie oceniam, bo nie mam podstaw ku temu.

Pani doktor konkretna swietny kontakt z dzieckiem (2,5roku) pomimo iz potrzebowalismy drugiej wizyty wpasowala nas na nastepny dzien mimo napietego grafiku -nie policzyla dodatkowo , bardzo uprzejma i mialam wrazenie w odroznieniu od innych lekarzy ze nie spoglada na zegarek kiedy koniec Wizyty. Ogolnie godna polecenia

bardzo dobra polecam chodzę doniej z moim 4letnim synem którego leczy na krótkowzroczność

bardzo dobra Pani doktor.. trafna diagnoza, poleciła mi równiez dobrego alergologa. kompetentna, bardzo miła i pogodna.. polecam

polecam panią doktor leczyla mnie jako dziecko a tera chodzę z synem do niej TO OKULISTA Z POWOLAŃIA

Rzadko już spotkać tak kompetentna osobe Miałam zapalenie tęczówki oka gdzie chodząc do innej okulistki nie mogła rozpoznać choroby po pięciu dniach udałam się do pani doktor gdzie ta od razu podjęła właściwe leczenie od razu powiedziała mi na co jestem chora Zaskoczyło mnie jej przyjęcie bardzo miła koszt wizyty to na prawdę minimum kontrolna wizyta bez dodatkowej opłaty Polecam tą lekarkę bo dziś juz mało takich lekarzy dla niej liczy się chory pacjent a potem zapłata RAZ JESZCZE GORĄCO POLECAM

POLECAM PANIĄ DOKTOR WSZYSTKIM .MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO DZIECI .JESTEM ZADOWOLONA Z WIZYTY. LEKARZ Z POWOŁANIA.

Mądra lekarka, ciepła, kompetentna z fantastycznym podejściem do pacjenta w każdym wieku. Wiem, bo leczy się u niej cała moja rodzina.Zawsze stara się pomóc, jeżeli sama nie ma takich możliwości potrafi wskazać odpowiedniego specjalistę.

To bardzo dobry specjalista. Zawdzięczam tej pani bardzo dużo to dusza-człowiek/.