dr n. med. Danuta Syrkiewicz-Trepiak

Telefon bezpośredni do lekarza: 604 796 444

Telefon bezpośredni do lekarza: 604 796 444

Pani doktor to wspaniały lekarz rodzinny. Cierpliwie słucha, zleca badania i skutecznie leczy swoich pacjentów. Życzę Pani Doktor zdrowia i mniej papierkowej roboty. Pozdrawiam również cały personel przychodni.

Pozdrawiam również cały personel przychodni.

Masakra!!! Nie odpowiedzialna kobieta!!! Mam straszne zawroty głowy po operacji, a ona mówi, że mogę jeździć autem (bo taka mam prace)

Masakra!!!

Nie odpowiedzialna kobieta!!!

Lekarz, któremu się chce pochylić nad pacjentem. Zastanowi się nad problemem, szuka przyczyn choroby. Daje nadzieję, że leczenie przyniesie pożądany skutek. Zaufałam, cierpliwie poczekam na poprawę zdrowia.

Daje nadzieję, że leczenie przyniesie pożądany skutek.
Zaufałam, cierpliwie poczekam na poprawę zdrowia.

pani doktor to znakomity lekarz i bardzo dobra skromna osoba. Ma anielską cierpliwość dla pacjentów. Może dlatego że słucha pacjenta , zleca właściwe badania i leczenie jest zawsze skuteczne. Gdyby wszyscy polscy lekarze z taką życzliwością i wiedzą nas leczyli byłoby kalek i zgonów.Życzę Pani doktor zdrowia i tego aby środowisko nigdy jej nie zmieniło.

Pani doktor jest OK, natomiast sama obsługa w rejestracji (czeka się i czeka, a Pani czegoś tam szuka w kartotekach i nie interesuje jej pacjent przy blacie, nie można się zarejestrować w danym dniu tylko trzeba czekać do następnego dnia, a ja nie idę po recepty, ani sobie pogadać tylko boli mnie gardło i mam temperaturę)jest do bani. Pielęgniarki tam pracujące nie są niemiłe ale tak technicznie wykonują swoją robotę, że dobrze zaprogramowany robot częściej się uśmiecha.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Katowice"?

Tadeusz Doros

Katowice
PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze
DILMED S.C. PRYWATNY GABINET LEKARSKI DR . BARBARA RYMARCZYK - Specjalista alergolog
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice