Danuta Uram

Bardzo dobry stomatolog,zarowno ja jak i cała moja rodzina sie u niej leczy i to od wielu lat.Jest na bieżąco z nowoczesną stomatologią. Niegdy po jej leczeniu nie miałam żadnych problemów .Mam 60 lat i nie mam tylko dwóch swoich żebów ,które mi usunieto jeszcze podczas studiów ,ale dbam o zęby chodzę na badania profilaktyczne i jestem pod stałą opieką dr Uram, która skrupulatnie zajmuje się ich leczeniem ,jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Polecam

Pani Uram gubi sie przy trudniejszych zabiegach. Nie jest godna polecenia dentystka, przyswieca jej chec jak najwiekszego zysku kosztem zdrowia pacjenta, bezpodstawnie potrafi spilowac zdrowe zeby i nalozyc korone ktora wypadnie po dwoch, trzech tygodniach

Mila, usmiechnieta. Profesjonalne podejscie do pacjenta i najwyzsza jakosc uslug. Polecam wszystkim.

Zawiodlem sie na tej dentystce i trafilem na jej zly dzien. Most wlozony przez nia wylecial po dwoch tygodniach i zlamach zdrowy ząb.

Pani Uram jest bardzo profesjonalną i otwartą na ludzi dentystką. Chodzę do niej od dobrych paru lat i nigdy się nie zawiodłam. Nie tylko ja, ale także cała moja rodzina zaufała jej doświadczeniu. Bardzo polecam!!!