lekarz Danuta Wiatrowicz-Więcek

Super lekarz. Dzięki pani doktor mam dwóch cudownych synów. Kiedy inni nie chcieli to pani Danusia nie odmówiła przyjęcia kogoś nawet poza swoimi godzinami pracy. Bardzo polecam. :-)

Bardzo polecam. :-)

Do p.dr chodzę od 6 tyg ciąży jest profesjonalna nie owija w bawełnę robi solidnie badania i usg w moich oczach ma pełne zaufanie niedługo czeka nas poród mam nadzieję ze przebiegnie bez komplikacji jak całą ciąża .dr. polecam każdej która chcę być w pełni spokojna i się w ciąży nie sterować p.dr. Potrafi uspokoić kobieta kobietę rozumie.

do Pani doktor poszłam na pierwszą w życiu wizytę i był to dobry wybór. badanie przebiegło bez problemów, Pani dr była uprzejma i delikatna. polecam!

Pani dr.Więcek można zaufać to super lekarka polecam wszystkim

Pani dr.Więcek można zaufać to super lekarka polecam wszystkim

Zdecydowanie polecam! Od ponad 10 lat korzystałam z usług dok. Więcek. Super sprawa. Dwie ciąże prowadziła - wszystko ok i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Nie mam żadnych zastrzeżeń!

U Pani Więcek jestem już od 8 lat i nigdy nie mogłam powiedzieć na nią złego słowa. Zawsze pilnuje wszystkich wyników, moje obie ciąże prowadziła bardzo dobrze. Jest to chyba jedyna lekarka, do której mam aż takie zaufanie.

jestem zawiedziona wiedzą tej pani która ,leczyła mnie przez 2lata na nadżerkę. po bólach brzucha doszło do pęknięcia wodniaka na jajniku