Danuta Wojtak-Dzideczek

Kobieta bez jakichkolwiek kompetencji.Lekarz pediatra tylko wypisuje antybiotyk czy ona dostaje kase od firm farmaceutycznych. ? Poszlismy do innego pediatry przepisala zupelnie inne leczenie i bez antybiotyku.Zdecydowanie odradzam tego pseudo lekarza.Jestem zawiedziona takim podejsciem do pacjenta.

Bardzo polecam Panią Doktor. Korzystamy z jej porad od przeszło 3 lat i zawsze ratuje nas z trudnych sytuacji. Dzięki temu, ze nigdy nie lekceważyła naszych uwag i zawsze starała sie nas wysluchac i pomóc, wykryto u corki poważną chorobę. Pani Doktor jest niezwykle empatyczna i zawsze służy rozsądną radą. Kilka razy zweryfikowala błędne diagnozy innych lekarzy i ratowała nam skórę. Uważam, ze jest super lekarzem i mam do niej 100% zaufanie.

W dniu dzisiejszym, pojawiłam się w Medicover z 3-miesięcznym dzieckiem. Dziecko od rana ma chrypę i 'skrzpi'. Nie byłam umówiona z pediatrą, ale z dzieckiem miałam umówioną inną wizytę. Przed południem skontaktowałam się telefonicznie z Medicover i zostałam poinformowana o braku miejsc do pediatry. Nie mniej jednak doradzono aby udać się do pokoju pielęgniarek i pan/pani doktor najprawdopodobniej przyjmie dziecko jako dodatkowego pacjenta pomiędzy tymi, którzy zostali wcześniej umówieni. W związku z powyższym, nie odwołaliśmy wcześniej umówionej wizyty z lekarzem innej specjalizacji. Po pojawieniu się w Medicover, Pani pielęgniarka poprosiła ...

Po pojawieniu się w Medicover, Pani pielęgniarka poprosiła abym zwróciła się osobiście z prośbą do pani doktor, gdy nie będzie przyjmowała żadnego pacjenta. Niestety, od Pani doktor Wojtak-Dzideczek usłyszałam, że ma do przeczytania 28 maili i mogę poczekać, może ktoś nie przyjdzie - wówczas nas przyjmie. Po interwencji& pomocy lekarza innej specjalizacji (z którym byliśmy umówieni), Pani pielęgniarka poinformowała nas, że możemy poczekać i zostaniemy przyjęci o 19, tj. 2 h 10 min po tym, jak po raz pierwszy rozmawiałam z Panią doktor. Nie chcąc ryzykować, że 'złapiemy' jakąś chorobę, przebywając dłużej z innymi małymi pacjentami, zrezygnowałam. Jesteśmy umówieni z innym pediatrą na pojutrze. Absolutnie rozumiem, że w sytuacji gdy nie zamykają się drzwi do lekarza, ten odmawia przyjęcia dodatkowej osoby. Nie rozumiem jednak sytuacji, w której odmawia badania w przypadku, gdy nie ma pacjentów, a jest na dyżurze. Stąd, negatywna ocena.

Mało jest dziś lekarzy takich jak nasza Pani doktor.Dzęki niej moje dziecko jest dziś zdrowe i uśmiechniete a p.doktor wielokrotnie wyciągała nas z chorób z którymi inni lek nie potrafili sobie poradzić.To prawdziwy Nasz Doktor

nie ma dla mnie lepszego lekarza niz dr Wojtak!!!! 1.uchroniła moje 3 miesięczne dziecko od szpitala,ryzykując leczenie w domu,choc wszyscy inni stawiali na szpital-miala racje..opanowała sytuacje migiem.. 2.po nocy wydzwaniała jak dziecko zareagowało na lek, czy jest poprawa-była zaintereswona szczerze.. 3.rozmawia sie z nią jak z druga matka, a nie lekarzem..tłumaczy,dobiera smaczne leki, zagaduje dziecko,wytwarza bardzo ciepłą i przyjazną atmosferę.. 4.potrafi sprowadzić rodzica(mnie osobiscie) na ziemię w sytuacji niepotrzebnej paniki, ale nigdy nie odmówi pomocy dziecku.. 5.miła, ciepła, życzliwa, faktycznie oddana dzieciom.. 6. żadnemu innemu pediatrze nie ufam..nawet jak jestem ...

nie ma dla mnie lepszego lekarza niz dr Wojtak!!!!

5.miła, ciepła, życzliwa, faktycznie oddana dzieciom..

6. żadnemu innemu pediatrze nie ufam..nawet jak jestem w innym mieście i muszę isc z córka do lekarza i tak opinie innych lekarzy konsultuję z Panią Doktor..

7. to co dr Wojtak zadecyduje o leczeniu naszej córki-jest święte..wtedy jestem spokojna jak znam jej opinię...

Dla nas nie ma lepszego lekarza!!z czystym sumieniem POLECAM!!!

jej opinia jest dla mnie rozstrzygająca

jej opinia jest dla mnie rozstrzygająca

Używa mocnych perfum. Po wizycie moje dziecko do końca dnia pachniało tymi perfumami.