dr n. med. Danuta Zalewska-Rydzkowska

3,7
3,4
3,7
3,3

TO JESZCZE RAZ MALGORZATA,DLACZEGO CI CO ZLE SIE WYRAZAJA O PANI DOKTOR SIE NIE PODPISZA! ZASTANAWIAJĄCE GDYBYM BYLA PANIA DOKTOR NIE PODAROWALABYM I ODDALA SPRAWE DO SADU

ZASTANAWIAJĄCE
GDYBYM BYLA PANIA DOKTOR NIE PODAROWALABYM I ODDALA SPRAWE DO SADU

LUDZIE O CO WAM CHODZI !!!JA JESTEM PANSTWOWA PACJENTKA PANI DOKTOR OD 7 LAT ZAWSZE TRAFIA DOBRZE Z LECZENIEM A JESTEM NAPRAWDE POWIKLANYM PRZYPADKIEM,A MOZE TRZEBA TEZ SPOJRZEC Z INNEJ STRONY MOZE PANSTWO OCZEKUJECIE CUDU UZDROWIENIA,MNIE PANI DOKTOR ZAWSZE DOBRZE TRAKTUJE I LECZY A PACJENTKA JESTEM PANSTWOWA! MAŁGORZATA

MAŁGORZATA

Chodziłam do Pani doktor przy problemach z tarczycą, wyprowadziła mnie z nadczynności a kiedy wpadłam w niedoczynność nie wiedziała co ze mną zrobić i przy kompletnie rozjechanych hormonach i fatalnym samopoczuciu kazała szukać innych przyczyn mojego stanu. Oczywiście ich nie znalazłam ale trafiłam za to do lekarza który wyprowadził moją tarczycę na prostą i teraz dopiero czuję że żyję. Do Pani Rydzkowskiej na pewno nigdy nie wrócę.

Chodziłam do tej pani ale na pewno nigdy tam nie wrócę...

Chodziłam do tej pani ale na pewno nigdy tam nie wrócę...

Podejrzenie postawienie złej decyzji. Sprawa wyląduje w sądzie. Całkowity brak kompetencji. Nie polecam nikomu..

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Bydgoszcz"?

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz